Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ponownie. Nie którzy mnie już znają, ale napewno nie wszyscy. ;) Z racji, że samochód, który był dla mnie pasją, hobby, przyjemnością i czymś co lubię się sprzedał, zanabyłem kolejne autko, które będę się starał traktowac i dbac w podobny sposób, jak golfa, a to właśnie mój poprzednik. :hi:

male_72a2d9842279cf1c552710694221.jpg

fpnBqsP.jpg

nO8atNz.jpg

Teraz w skrócie o "nowym nabytku"...

Auto odkupione od Teścia, gdzie w Jego rękach siedziało praktycznie od samiutkiego początku - 2004r. Samochód z oryginalnym i bardzo niskim przebiegiem ! :whistling: Auto jak dla mnie ma dwa minusy: kolor (srebrny) i silnik (AVB). Niestety z racji, że nie miałem możliwości przebierania w kolorach, trafił się akurat srebrny, który dla mnie jest poprostu z du :bag: py, no ale "darowanemu samochodowi w kolor się nie zagląda" i to muszę jakoś przeżyc. ;)

Posiadane auto:

- Marka: Audi

- Model: A4 B6

- Rok produkcji: 2004r.

- Kolor: LY7W

- Pojemność: 1.9

- Moc: 101

- Silnik: AVB

- Wyposażenie: prawie bieda ;)

MODYFIKACJE:

- Car Audio: seria

- Felgi: Styling 132 19'

- Opony: 215/35

- Zawieszenie: 1BA/gwint TA

- Opis zewnętrzny: czysto-ciemny, prosto i schludnie ;)

- Wnętrze: seria + fotele sporty, tempomat, zegar radiowy, podświetlany schowek, gałka s-line

PLANY: wszystko jest zależne oczywiście od $$, ale pasowałby conajmniej:

- jakiś pakiet eSlajnowy

- przyciemka wszystkich szyb

- podwójny wydech

- turbo AVF/AWX

- inne dekory

- podgrzewanwe fotele pół skórzane z materiałem Speed i takie same boczki ...

Póki co mam tylko takie byle jakie zwykłe zdjęcia tego auta i z przymiarki kół na ori zawiasie ... :grin::facepalm:

male_820dba28c89afc11b1c66d592030e.jpg

male_1c10c9b0d77185d3bc6880899ce0.jpg

male_24ffcc34a186d8816fdc6780b3e651.jpgmale_0fbdf1c7484cc275d7f9223c1b08c.jpgmale_b4262f322e306dadcd5960db37d.jpg

T3EaKeP.jpg

2MoUuNx.jpg

7q3s8ml.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Na srebrnym fajnie pasi pakiet slinowy czy s4. Czarne lampiony ramki i bd malina:D

Opublikowano
  • Autor

Auto mam dopiero drugi dzien, wiec nie wszystko na raz. ;) Pomalutku bedzie sie dzialac i mysle, ze za jakis czas jakos to moze zacznie wygladac. ;)

Przed chwilą mala wycieczka po tylny zdeś pdc, listwy drzwiowe od eS lajna i pikowana kiera 3 ramienna. :D

male_8ed6dc2f20517dd940505068740d.jpgmale_d8fc3ca3d1a3d63a60bb25f351b.jpg

No i nie wiem, ktore dekory zostawic ?! :-k

male_28fb6e31a71eb59b3c03240176b898d.jpgmale_0a715975e5c188d012fbb594208.jpgmale_90f8ec77e2249082bcca49222b224d1.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Powiem tak, grubo zacząłeś z tymi gratami :D Listwy srebrne.. :thumbup1:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Ten zderzak, 2 końcówki 90 i ewentualnie klapa USA i będzie miód :D Dokładki pójdą w kolor?

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

aaa i zanim pomalujesz zderzak to pomyśl o zespawaniu góry z dołem :naughty:

Opublikowano

Graty kolejnego autka..

Żeś wystartował :decayed: co do koloru zawszę idzie okleić autko ;)

Opublikowano

powodzenia i wytrwałości w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Radek - tak jak mowisz, tak bedzie, no oprocz klapy - beda koncowki 90 i oczywiscie wszystki dokladki, plastiki progow pojda w kolor, jedynie rozmyslam nad tymi listwami drzwi, czy w kolor czy czarne ?!

Bjoern- a masz gdzies fotke jak wyglada taki zdes?

Tomi - no tak tak, ale to nie sa tanie rzeczy. ;)

miszka - dzieki. ;)

Opublikowano

Ja bym stawiał na czarny mat listwy. Puszka plasti dipu czy plasti laku i bd widział co z tym zrobić :)

Opublikowano

fajne wozidło i konkretne plany :naughty: co do listw to u mnie tak wyglądają na srebrnym czarne a oklejałem je folia

ul3i326t.jpg

Opublikowano

Jak nie wiesz, które dekory zostawić ? :grin: Tylko alu :). Koza straszna :decayed: co dziwnie wygląda przy tych felgach bmw. Powodzenia w rezaniu.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

Hmmm nie wiem sam, wezme chyba kiedys przed malowaniem zaloze te co mam i sobie moze to jakos zobrazuje, a pozniej je psikne dipem i podejme decyzje. ;)

Wiem, ze koza, ale tak jak napisalem wczesniej - auto mam dopiero 2 dni, a oczywistą oczywistoscia jest to, ze na wiosne wpadnie i gwint. Mialem kupic juz teraz, ale to raczej bez sensu, bo do wiosny bedzie lezal i czekal, a gwarancja bedzie uciekala, wiec czekamy do wiosny. A dekory nie sa alu, tylko rybia łuska. ;)

Opublikowano

Jak nie wiesz, które dekory zostawić ? :grin: Tylko alu :). Koza straszna :decayed: co dziwnie wygląda przy tych felgach bmw. Powodzenia w rezaniu.

....czy też rybia łuska , te pasują bardziej :thumbup1: ta jest zenon?? jakiej firmy hid i jaka barwa :)

Opublikowano
  • Autor

Tak, jeszcze przez troche zalozone sa hidy 6000K, ale za nie dlugo wpadną inne lampiony. ;)

Opublikowano

Nie mam, ale na przykład S4 jest cały jednoczęściowy, oprócz dyfuzora ;) a listwy daj w kolor, robią bardziej robotę :)

Opublikowano

Widzę, że z drugą A4 od początku zacząłeś grubo zabawę :wink:

Fura na tym kole będzie się prezentować zacnie :)

Opublikowano
  • Autor

Retrofitujemy lampiony na bixenon. :bajer:

male_da864a6f01972034a1a1536e99ccd8.jpg

Jechane z sufitem i resztą. ;)

male_6e7a777f00bc7d2656471e20ec2.jpgmale_ef753dc3971a5b094842b9c95b6.jpg

Opublikowano

Doposażasz ten samochód szybciej niż fabryka :D

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wytrzymal :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.