Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalej te lampy katuje :decayed::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No a jak. :banan: Wyjmowane to one będą jeszcze nie raz nie dwa, bo jeszcze muszę silniczki ogarnąc do sterowania wysokością z kabiny, tylko muszę znaleźc gdzieś na forumie jakie to konkretnie mają byc silniczki, no i co, gdzie jak podłączyc. :eusathink:

Opublikowano

Silniczki z Passata B6 o ile dobrze pamiętam

Edytowane przez Animal

Opublikowano

Dekory Ci pięknie wyszły ☺

Opublikowano

Fajnie działasz :hi:
Bardzo dobra robota z tymi lampami! :kox:

Ja robiłem tego moda u siebie już rok temu i jakbym musiał to z chęcią zrobiłbym jeszcze raz :) Nie jest trudno, jak kolega pyta, trochę umiejętności w rękach i do dzieła..
Tu na forum kupisz soczewki od B8 już z "podciętym" uchem, do tego adapterki - i uwierz - proste jak zmiana koła :wink:

Opublikowano
  • Autor

No i jeszcze w zaleznosci od tego na jakich adapterah montowane, to trzeba podciac obudowe. ;)

Doszly silniczki lamp do sterowania wysokością z kabiny. ;)

male_65986d17d7153acb5daab79721cc.jpg

Opublikowano

Świetny mod z lampami :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Terrrminatorrr siedzi. ;)
male_0225f95cf616880bf7879b99740b.jpgmale_02fc9723d60bdc7f9543f745f59e3.jpgmale_257affc85694f5799d39a055155cf73.jpg

Opublikowano

Nice :) teraz czas na spryski i samopoziom.

Opublikowano
  • Autor

Nie po to kupowałem silniczki z paska, żeby się teraz w samopoziomy bawic. ;)

Opublikowano

Silniczki to jedno ale samopoziom to jeszcze czujniki na wahaczach + sterownik.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No pięknie, mam nadzieję że w końcu świeci jak trzeba :D Nie masz gdzieś odbłyśników soczewki seryjnej na zbyciu w bd stanie ? :P

Opublikowano

Ciekawe jakby walnąć przesłony na żółto czy by się fajnie komponowało z żółtymi halogenami? :D dobrze siadły lampy, polecam żarówki inne w kierunki bo pomarańcz nie pasi :P np philips silver vision :)

Opublikowano
  • Autor

Silniczki to jedno ale samopoziom to jeszcze czujniki na wahaczach + sterownik.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

No wlasnie to wiem, dlatego tym bardziej odpada. :D

Czaki mam 4szt odblysnikow, ale zaden nie jest w fajnym stanie.

Przeslony mozna zrobic na kolor dowolny: niebieski, czarny, zielony itd, to i tak jest widziane tylko pod jednym kątem, nie caly czas. A odnosnie zarowek to wlasnie trzeba bedzie jakies takie jasne wlasnie zakupic. :)

Przyjechaly dzis soczewy Hella Intemo. ;)

image.jpg

picture sharing

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wsadzasz intemo zamiast B8? Wygląda na to, że z dopasowaniem tych będzie więcej walki ;)

Edytowane przez staniek

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie tak, zamiast B8 bedzie Intemo, ale to nie ze slabo swiecily, bo wedlug mnie jest bardzo fajnie na B8, ale bardziej chodzilo o zaspokojenie ciekawosci, choc i tak mysle, ze nie beda to ostatnie soczewki w tych lampach. ;) no a z rzeźbą to tak jak mowisz, bedzie troche wiecej walki. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

W takim razie czekam na wymianę i Twoją ocenę, które lepsiejsze :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

male_f7be50379a44cd1b6cfc69a18104e.jpg

Autko w tamtym tygodniu się sprzedało, a w ten łykend zrobiłem sobie spóźniony dzień dziecka iiiiii... zapraszam do "nowego starego tematu" :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/361973-a4-b6-avantador-gtb-2260vzk-continue-by-kojk-s4line-rns-e/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.