Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

ok ok ;) w mojej a4 jest zawieszenie ori s-line boje się trochę ze 19 będą za duże miałem kiedyś profil 35 i moim zdaniem na nasze drogi jest zbyt mały chciałbym profil 40 i jak myślicie wejdzie 19 z opona o profilu 40 tak żeby nic nie obcierało ? felgi 19 przód 8,5j a tył 9,5j a 18 przód 8j a tył 9j nie wiem co będzie lepsze...

Takie pytania zadawaj tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/forum/357-kola/i nie śmieć komuś w temacie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez tobie sie chcialo rozbierac tak fotele . Tez troche sie bawilem w grzebanie w fotelach ale az taki by mi sie nie chcialo chyba ze tylna kanape zeby dolozyc grzanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, z oparciami idzie elegancko, podobno z siedziskami jest wiecej dupczonka przy rozbiorce. Za nie dlugo najprawdopodobniej beda rozbierane poraz kolejny, bo szukam pół skór i jak coś znajde, to pewnie bedą nie grzane, wiec trzeba bedzie sie bawic znowu. ;) no i na obecną chwile mam dylemat czy zamawiac gwint, czy fotele ?!?! Gwint musi wpasc tak czy siak, bo inaczej nie ma sensu to kolo, a fotele obecne są praktycznie igly, wiec zostac by mogly i by sie jezdzilo bez pol skory. Tylko pewnie wtedy znowu bym juz sobie dlugo dlugo na nie nie mogl pozwolic, wiec "rozsądniej" bedzie chyba kupic teraz fotele, a za chwile gwint, bo przeciez gwint tu byc musi i to ze kolo lezy i czeka byloby motywacją do nabycia zawiasu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem fotele w full elektryce na allegro z tym ze szmaty w dobrej cenie . Cos dlaciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gwint.

Fotel jest i tak teraz lepszy niż był :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem fotele w full elektryce na allegro z tym ze szmaty w dobrej cenie . Cos dlaciebie ;)

Jezeli szmaty to nie jest to cos dla mnie, na elektryce mi nie zalezy, za to musem jest pół skóra w spoko stanie, przelozy sie na moje grzane i beda lux krzesla. :)

Musze sie kurde powaznie zastanowic co wybrac ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy turbo to wiadomka, polowa juz jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj gwincior a fotele ogarniesz na spokojnie kiedy, te co masz są już fajne a bez gwintu koło nie będzie wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej... Kupuj fotele [emoji6] wiosną zmieniając koła na letnie założysz gwint [emoji6] to będzie jak wymiana rozrządu, sprawa eksploatacyjna [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety "mam kape" z tym, ze moja Pani to jest samochodziara i praktycznie wszystkie zmiany zauwaza, wiec zeby Jej co kolwiek sciemnic to bajka musi byc naprawde dobra i przemyslana. ;)

A gwintu przeciez se nie pojde i od tak nie zrobie tego w pol godziny (tym bardziej, ze tu nigdy jeszcze nie bylo nic przy zawiasie krecone, wiec przy zakladaniu przodu K i H beda lecialy bankowo, zwlaszcza przy wyciaganiu tej dlugiej sruby, ktora trzyma gorne wahacze. ;) ale damy rade jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do przeglądania [emoji1]

W tym tygodniu postaram się odebrać od Ciebie moją paczkę [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie podsufitke? :D lezy grzecznie i czeka. :)

Wczorajszy geng beng ;) w sensie lepsiejsze mycie"

male_01b387d477af5c181fbb55bf93214b1.jpgmale_63a643a41b5015086fc84cebc6ea7.jpgmale_9800a0d5c76f99ab9ce2b4b355c94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym tak stwierdzasz z tym KOXem? :kox:

Przeciez tu tylko zdes na tyl i listwy wjado, no moze jeszcze przod sie jakos zdrutuje i na tym raczej koniec body.

Jakoś cały czas kurde bardzo poważnie rozkminiam nad przemalowaniem całej budy ...

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym tak stwierdzasz z tym KOXem? :kox:

Jakoś cały czas kurde bardzo poważnie rozkminiam nad przemalowaniem całej budy ...

Mati wystarczy te doły w kolor machnąć i już będzie to lepiej wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale do tego dochodza jeszcze blotniki, drzwi na dole, bo bezbarwny zaczyna zlazic, no i kurrr...to nie jest jednak czorny ! Po glowie mi tez chodzi zielony z focusa RS, albo czarno sliwkowa perla z astry gtc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...