Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Poprostu lubie okazje, a im lepiej wyhaczone tym bardziej cieszą. :D

Opublikowano

No ale jak juz dwururke na tyl do avanta trafisz to dawaj znac:D

Opublikowano
  • Autor

Kolejna pierdółka z pakietu światło i perforowana 3 ramienna kiera na miejscu. ;)

male_32b389b02d51304e9c5652d93a8f5.jpgmale_2669d7b4fe960ce366fd79abf87.jpg

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

...ale lecisz :wink: a lampy mają wywietrzniki i to po 3 :P

Opublikowano
  • Autor

Ktore lampy i jakie wywietrzniki? ;)

Opublikowano

A coś masz zamiar zrobić z motorem?

Bez urazy ale pytam bo ta 101 to dobra dla emerytów na niedzielne przejażdżki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ori lampy, pamietasz jak gadalismy w kato o parujacych lampionach i tych bialych plasticzkach pod lampa

Opublikowano
  • Autor

A coś masz zamiar zrobić z motorem?

Bez urazy ale pytam bo ta 101 to dobra dla emerytów na niedzielne przejażdżki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem, ze to jest nie porozumienie z mocą, ale takie byly te motory. Obecnie tu jes program zrobiony, ale Indi trzyma dla mnie turbo z AVFa, takie zaloze i pewnie wyjdzie cos w okolicach ~160KM. Pozniej Na wieksza moc to juz za duzy koszt by sie z tym wiazal - wieksze pompki, inne turbo, fmic, sprzeglo - czyli 5-6 tysiecy zl ... Bede sie musial zadowolic tym co wyjdzie na turbinie Indi-ego, chyba ze sprzeda mi jakiegos zajechanego gniota. ;)

Opublikowano

Spoko miejmy nadzieję że turbo będzie git.

Życzę ci udanych okazji przy kupnie następnych części.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ori lampy, pamietasz jak gadalismy w kato o parujacych lampionach i tych bialych plasticzkach pod lampa

Tak tak pamietam, tylko nie skumalem teraz, ze to o to. ;)

Opublikowano

Witam wszystkich ponownie. Nie którzy mnie już znają, ale napewno nie wszyscy. ;) Z racji, że samochód, który był dla mnie pasją, hobby, przyjemnością i czymś co lubię się sprzedał, zanabyłem kolejne autko, które będę się starał traktowac i dbac w podobny sposób, jak golfa, a to właśnie mój poprzednik. :hi:

male_72a2d9842279cf1c552710694221.jpg

fpnBqsP.jpg

nO8atNz.jpg

Teraz w skrócie o "nowym nabytku"...

Auto odkupione od Teścia, gdzie w Jego rękach siedziało praktycznie od samiutkiego początku - 2004r. Samochód z oryginalnym i bardzo niskim przebiegiem ! :whistling: Auto jak dla mnie ma dwa minusy: kolor (srebrny) i silnik (AVB). Niestety z racji, że nie miałem możliwości przebierania w kolorach, trafił się akurat srebrny, który dla mnie jest poprostu z du :bag: py, no ale "darowanemu samochodowi w kolor się nie zagląda" i to muszę jakoś przeżyc. ;)

Posiadane auto:

- Marka: Audi

- Model: A4 B6

- Rok produkcji: 2004r.

- Kolor: LY7W

- Pojemność: 1.9

- Moc: 101

- Silnik: AVB

- Wyposażenie: prawie bieda ;)

MODYFIKACJE:

- Car Audio: seria

- Felgi: Styling 132 19'

- Opony: 215/35

- Zawieszenie: 1BA/gwint TA

- Opis zewnętrzny: czysto-ciemny, prosto i schludnie ;)

- Wnętrze: seria + fotele sporty, tempomat, zegar radiowy, podświetlany schowek, gałka s-line

PLANY: wszystko jest zależne oczywiście od $$, ale pasowałby conajmniej:

- jakiś pakiet eSlajnowy

- przyciemka wszystkich szyb

- podwójny wydech

- turbo AVF/AWX

- inne dekory

- podgrzewanwe fotele pół skórzane z materiałem Speed i takie same boczki ...

Póki co mam tylko takie byle jakie zwykłe zdjęcia tego auta i z przymiarki kół na ori zawiasie ... :grin::facepalm:

male_820dba28c89afc11b1c66d592030e.jpg

male_1c10c9b0d77185d3bc6880899ce0.jpg

male_24ffcc34a186d8816fdc6780b3e651.jpgmale_0fbdf1c7484cc275d7f9223c1b08c.jpgmale_b4262f322e306dadcd5960db37d.jpg

T3EaKeP.jpg

2MoUuNx.jpg

7q3s8ml.jpg

Witam, jestem nowy na forum :) Mam pytanie co do twojego audi na tych zdj z alu 19 auto stoi juz na gwincie czy ma orginalnym zawieszeniu ? i jaki profil oponki tam masz. Bo mam w planach teraz nie długo kupic fajne felgi do mojej a4 ale głowie się czy 18 czy 19calowe :/

Opublikowano

Jesteś nowy to witam, od razu proszę, żebyś nie cytował całych postów z wszystkimi zdjęciami :o kolega na tych zdjęciach ma na serii zaawieszeniu

Opublikowano

ok ok ;) w mojej a4 jest zawieszenie ori s-line boje się trochę ze 19 będą za duże miałem kiedyś profil 35 i moim zdaniem na nasze drogi jest zbyt mały chciałbym profil 40 i jak myślicie wejdzie 19 z opona o profilu 40 tak żeby nic nie obcierało ? felgi 19 przód 8,5j a tył 9,5j a 18 przód 8j a tył 9j nie wiem co będzie lepsze...

Opublikowano

Kup sobie 18tki i będzie ok

Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Wedlug mnie do zawiasu 1BE/BV nie ma sensu dawac 19', tak j.w - zaloz 18', profil 40 i bedzie git. W czarnej kombi tak mamy - zawias 1BE na H&R -35 i do tego 18', w dejli wystarczy. :)

Opublikowano

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

Opublikowano

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

Witaj,

Tak jak piszą Koledzy: do 1BE i 1BV załóż np. 8 x 18" i do tego 235/40/18

To optymalny wybór.

Auto będzie się znakomicie prowadzić, wyglądać i jeszcze trochę komfortu będzie :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

W Quattro nie powinno być tych samych parametrów felg i opon?

Opublikowano

Kiedy ten tył s line wleci?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.