Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu lubie okazje, a im lepiej wyhaczone tym bardziej cieszą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna pierdółka z pakietu światło i perforowana 3 ramienna kiera na miejscu. ;)

male_32b389b02d51304e9c5652d93a8f5.jpgmale_2669d7b4fe960ce366fd79abf87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale lecisz :wink: a lampy mają wywietrzniki i to po 3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore lampy i jakie wywietrzniki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś masz zamiar zrobić z motorem?

Bez urazy ale pytam bo ta 101 to dobra dla emerytów na niedzielne przejażdżki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampy, pamietasz jak gadalismy w kato o parujacych lampionach i tych bialych plasticzkach pod lampa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś masz zamiar zrobić z motorem?

Bez urazy ale pytam bo ta 101 to dobra dla emerytów na niedzielne przejażdżki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem, ze to jest nie porozumienie z mocą, ale takie byly te motory. Obecnie tu jes program zrobiony, ale Indi trzyma dla mnie turbo z AVFa, takie zaloze i pewnie wyjdzie cos w okolicach ~160KM. Pozniej Na wieksza moc to juz za duzy koszt by sie z tym wiazal - wieksze pompki, inne turbo, fmic, sprzeglo - czyli 5-6 tysiecy zl ... Bede sie musial zadowolic tym co wyjdzie na turbinie Indi-ego, chyba ze sprzeda mi jakiegos zajechanego gniota. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko miejmy nadzieję że turbo będzie git.

Życzę ci udanych okazji przy kupnie następnych części.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampy, pamietasz jak gadalismy w kato o parujacych lampionach i tych bialych plasticzkach pod lampa

Tak tak pamietam, tylko nie skumalem teraz, ze to o to. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Nie którzy mnie już znają, ale napewno nie wszyscy. ;) Z racji, że samochód, który był dla mnie pasją, hobby, przyjemnością i czymś co lubię się sprzedał, zanabyłem kolejne autko, które będę się starał traktowac i dbac w podobny sposób, jak golfa, a to właśnie mój poprzednik. :hi:

male_72a2d9842279cf1c552710694221.jpg

fpnBqsP.jpg

nO8atNz.jpg

Teraz w skrócie o "nowym nabytku"...

Auto odkupione od Teścia, gdzie w Jego rękach siedziało praktycznie od samiutkiego początku - 2004r. Samochód z oryginalnym i bardzo niskim przebiegiem ! :whistling: Auto jak dla mnie ma dwa minusy: kolor (srebrny) i silnik (AVB). Niestety z racji, że nie miałem możliwości przebierania w kolorach, trafił się akurat srebrny, który dla mnie jest poprostu z du :bag: py, no ale "darowanemu samochodowi w kolor się nie zagląda" i to muszę jakoś przeżyc. ;)

Posiadane auto:

- Marka: Audi

- Model: A4 B6

- Rok produkcji: 2004r.

- Kolor: LY7W

- Pojemność: 1.9

- Moc: 101

- Silnik: AVB

- Wyposażenie: prawie bieda ;)

MODYFIKACJE:

- Car Audio: seria

- Felgi: Styling 132 19'

- Opony: 215/35

- Zawieszenie: 1BA/gwint TA

- Opis zewnętrzny: czysto-ciemny, prosto i schludnie ;)

- Wnętrze: seria + fotele sporty, tempomat, zegar radiowy, podświetlany schowek, gałka s-line

PLANY: wszystko jest zależne oczywiście od $$, ale pasowałby conajmniej:

- jakiś pakiet eSlajnowy

- przyciemka wszystkich szyb

- podwójny wydech

- turbo AVF/AWX

- inne dekory

- podgrzewanwe fotele pół skórzane z materiałem Speed i takie same boczki ...

Póki co mam tylko takie byle jakie zwykłe zdjęcia tego auta i z przymiarki kół na ori zawiasie ... :grin::facepalm:

male_820dba28c89afc11b1c66d592030e.jpg

male_1c10c9b0d77185d3bc6880899ce0.jpg

male_24ffcc34a186d8816fdc6780b3e651.jpgmale_0fbdf1c7484cc275d7f9223c1b08c.jpgmale_b4262f322e306dadcd5960db37d.jpg

T3EaKeP.jpg

2MoUuNx.jpg

7q3s8ml.jpg

Witam, jestem nowy na forum :) Mam pytanie co do twojego audi na tych zdj z alu 19 auto stoi juz na gwincie czy ma orginalnym zawieszeniu ? i jaki profil oponki tam masz. Bo mam w planach teraz nie długo kupic fajne felgi do mojej a4 ale głowie się czy 18 czy 19calowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy to witam, od razu proszę, żebyś nie cytował całych postów z wszystkimi zdjęciami :o kolega na tych zdjęciach ma na serii zaawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok ;) w mojej a4 jest zawieszenie ori s-line boje się trochę ze 19 będą za duże miałem kiedyś profil 35 i moim zdaniem na nasze drogi jest zbyt mały chciałbym profil 40 i jak myślicie wejdzie 19 z opona o profilu 40 tak żeby nic nie obcierało ? felgi 19 przód 8,5j a tył 9,5j a 18 przód 8j a tył 9j nie wiem co będzie lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie do zawiasu 1BE/BV nie ma sensu dawac 19', tak j.w - zaloz 18', profil 40 i bedzie git. W czarnej kombi tak mamy - zawias 1BE na H&R -35 i do tego 18', w dejli wystarczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

Witaj,

Tak jak piszą Koledzy: do 1BE i 1BV załóż np. 8 x 18" i do tego 235/40/18

To optymalny wybór.

Auto będzie się znakomicie prowadzić, wyglądać i jeszcze trochę komfortu będzie :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też tak myślę. 18 mają szerokości przód 8j tył 9j jakie oponki zastosować ? będzie spoko jak z przodu będą 225 a tył 235? czy jeden rozmiar brać ? czy z tyłu większe ?

W Quattro nie powinno być tych samych parametrów felg i opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...