Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W fabryce trochę przyziewali z wyposażeniem, więc trzeba coś tam "dodać od siebie" ;)

Opublikowano

Idzie jak kuna ;) i jeszcze wszystko znajduje w "zasięgu", pozazdrościć :D

Opublikowano
  • Autor

Troche tez trzeba pojezdzic. ;)

Opublikowano

No no grubo jedziesz :) auto blizniacze do mojego ale modami zewnetrznymi zaczynasz mnie przeganiac :P fajnie wygladaja te listwy na szarym ;)

Opublikowano
  • Autor

Bixy ma pokladzie. :)

male_2d3d0ef2829ab723391a84354e00bc8.jpgmale_a3cc42090778db02828cae67b58261e.jpgmale_44b5244a5909e52185f641a3ba66.jpg

male_5ae718c129d8d338e232af4973955.jpgmale_d5106e570715f59425307af99953.jpgmale_0226a6c88c23e69f6aaeceaefde.jpg

male_e5d31cc1bb51aa1a0b737cddb089.jpgmale_f9439d1b08d7e4fce25a9e85cced.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Duże są koszta zabawy z bixami? Bo te moje lampy to takie świeczki...

Opublikowano
  • Autor

Soczewki 300, jak sie nie ma no to jeszcze przetwo z zarnikami ~300, no i w sumie tyle. Ja jeszcze bralem taki adapterek wiazki do lampy, klej do klejenia lamp i jeszcze kilka pierdolek, ale jezeli ma sie juz zarniki i przetwornice to na dobra sprawe koszt to tylko/az 300zl.

Opublikowano

Pogratulować nowego nabytku, mod przemyślane :good: zapowiada się ciekawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ślij mje tu ten rozrząd. ;) i kuruj sie tam. :)

Opublikowano

Teraz będziesz widział gdzie jedziesz :decayed:

Jak tam temat z lampką...?? ogarnąłeś ;)

Opublikowano
  • Autor

Lampki nie ruszalem, bo zabraklo czasu. ;) moze dzisiaj cos, ale to tez nic pewnego.

Opublikowano

Kurde gościu lecisz ładnie z tym tematem :D no i bix ogarnięty :D

Opublikowano

Dobrze wujek lecisz z tematem przy tej sztuce :) Co to za soczewki są do bixa?

Opublikowano
  • Autor

Tomi - lampka ogarnięta w 7 sekund, tak jak mowiles, wszystko dalo sie bezproblemowo przelozyc, dzieki. :)

turzol - soczewki z HRF "mini H1 6.0" .

Dwa filmidła pokazujące różnice i jak to później już świeci w całości. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

przyciemniałeś szybki?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie, bo jest zimno i by ciężko miała odparować woda spod folii.

Opublikowano

bo na jednym zdjeciu wyszło tak jak byś juz przyciemnił. Przody też będziesz przyciemniał czy tylko sam tył? Też mam taki kolorek auta jak ty i tez myslę na wiosnę bo do srebrnego trochę ten zabieg ożywi auto.

Opublikowano
  • Autor

albert - nie nie, to musialo tylko tak zdjecie wyjsc. Sie ociepli to się ściemni i oczywiście razem z przednimi szybami. :) innej opcji tu nie widze i nie lubie.

Rozrządzik doszedł, w przyszłym tygodniu mieniamy. ;)

male_31ce01f9de2f173fa1e98aec3070b.jpg

W drodze po podsufitke wyskoczyla sobie taka kontrolka

male_56357281f9a61ffa5f59947470e6.jpg

Chwila na necie i są po 35zl - zaciski i jarzma z A6 C6 pod hamulce 320 mm. :D

male_c16644dc63511f4730e3b38cbd2.jpg

Tylko mysle nad ich kolorem, jaki by pasil pod srebrną bude ?!moze jakis zolty ?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

albert - nie nie, to musialo tylko tak zdjecie wyjsc. Sie ociepli to się ściemni i oczywiście razem z przednimi szybami. :) innej opcji tu nie widze i nie lubie.

Rozrządzik doszedł, w przyszłym tygodniu mieniamy. ;)

male_31ce01f9de2f173fa1e98aec3070b.jpg

W drodze po podsufitke wyskoczyla sobie taka kontrolka

male_56357281f9a61ffa5f59947470e6.jpg

Chwila na necie i są po 35zl - zaciski i jarzma z A6 C6 pod hamulce 320 mm. :D

male_c16644dc63511f4730e3b38cbd2.jpg

Tylko mysle nad ich kolorem, jaki by pasil pod srebrną bude ?!moze jakis zolty ?

Zobacz jakie ricsowi zrobiłem złote:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

- turbo AVF/AWX

mam takie na sprzedaż z mojego :whistling: zamontowałem BRD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.