Treść opublikowana przez bTk^
-
B6 DIVISION
Siemanko, posiada ktoś schemat podłączenia subwoofera? btw. posiadam ori ramke radia 1din na sell
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Próbował ktoś z was rozklejać we wrzątku? W swoim wcześniejszym samochodzie tak rozklejałem i szło nawet nieźle
-
Rozwiązanie problemu skrzypiącej rolety bagażnika
Ja osobiście delikatnie owinąłem taśma materiałową, teraz zero problemu ze skrzypieniem czy wyskakiwaniem rolety
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Super sedan
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Kombiak bez relingów robi robotę, jeszcze hak usunąć
-
Niebieski Quattro'wóz by DaruŚ~~SetUpik 2k16!~~
Ładny sedanik, zazdroszcze koloru dawaj foty na springach
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Koła już założone?
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Świetny mod z lampami
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ah ten niebieski pod maska
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Tylko czarne rób bandziora
- A4 b7 1.8t
-
Brak dźwięku w tylnych głośnikach
A głośniki aktywne podejdą czy lepiej szukać wzmacniacza z całą wiązką?
-
Brak dźwięku w tylnych głośnikach
Witam, wczoraj zmieniłem radio na Concert 2 z blaupunkt orlando cd72, na wcześniejszym radiu głośniki z tyłu grały teraz podłączyłem Concert 2 i gra sam przód. Dołożyłem przewody Can i na fisie jest już wszystko w porządku. Co muszę zrobić, aby zaczęły grać tylne głośniki dodam, że nie posiadam systemu Bose oraz wzmacniacza.
-
Wymiana termostatu w 1.9TDI - fotostory
Witam jest możliwość dodania zdjęć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów :>