Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cainbro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za odpowiedź, tak wlasnie zrobiłem i już są w drodze, a może ktoś podzielić się wskazówkami przy wymianie ? Na co zwrócić uwagę, czy coś w tym stylu? Dzięki !
  2. Panowie! Jak by to wyglądało gdybym do seryjnego 1ba założył właśnie tego eibach pro kit -30mm przy 5 osobach na pokładzie i zawalony bagażnik? Czy to wgl ruszy z miejsca? I czy pomogli byście dobrać na alledrogo zestaw który by pasował? Avant 2.0 tdi 177km polift quattro, dzięki??
  3. Ale no zwykle porównując pomiary innych z Youtuba to wydaje się dość dziwne, u Ciebie ośka powinna iść raczej więcej niż quattro, Ale no widzisz, co tu sprawdzić, od czego zacząć ?‍♂️
  4. Cainbro zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  5. Teraz sprawdziłem, według aplikacji na telefon uzyskuję niby poniżej 8 sekund, nawet jest poniżej 7 ( co mi się wydaję Troche dziwne) stoperem samemu zmierzyć jest dość ciężko. Porównując sobie wyniki innych ludzi na YT oczywiście też z Quattro, dla przykładu to mój jest trochę smutny, dlatego też się martwię i pytam was
  6. Witam, mam problem z dość niską prędkością maksymalną, tzn powyżej tych 180kmh idzie bardzo powoli, doczłapie się do tych 218km/h, co jest maksem i już stop, oczywiście z gazem w podłodze... Chciałbym zapytać was o radę, co można sprawdzić, co zlecieć mechanikowi by rzucił okiem.  Przed zmianą mapy z 177 na to 210koni, było jak dobrze pamiętam, tak samo, a na pewno nie lepiej, więc to wykluczam, a na hamownie jadę w lipcu, jak będę na urlopie w Polsce, także proszę was koledzy o pomoc, pozdrawiam  A4 Avant 2012 119k przebiegu, 2.0 tdi 177 mapa na 210 (około) quattro, manual, opony Continental Conti sport Contact 5 245/45x18 
  7. Witam, mam problem z dość niską prędkością maksymalną, tzn powyżej tych 180kmh idzie bardzo powoli, doczłapie się do tych 218km/h, co jest maksem i już stop, oczywiście z gazem w podłodze... Chciałbym zapytać was o radę, co można sprawdzić, co zlecieć mechanikowi by rzucił okiem. Przed zmianą mapy na to 210koni, było jak dobrze pamiętam, tak samo, a na pewno nie lepiej, więc to wykluczam, a na hamownie jadę w lipcu, jak będę na urlopie w Polsce, także proszę was koledzy o pomoc, pozdrawiam ☺️ A4 Avant 2012 119k przebiegu, 2.0 tdi 177 mapa na 210 (około) quattro, manual, opony Continental Conti sport Contact 5 245/45x18
  8. Cainbro opublikował(a) temat w 2.4
    Witam, mam chyba dość nietypowy problem, otóż z dnia na dzień pojawily sie problemy z zaplonem, po włączeniu zapłonu najpierw cos delikatnie cykało, pozniej było juz gorzej, kontrolki tracily jasność, migały. I wtedy juz nie dalo sie uruchomić silnika, kręcił ale nic z tego. Poruszalem kierownica (góra, dół ) i problem jakby zanikl, kontrolki zaczely sie normalnie świecic, ale kontrolka airbag juz nie gaśnie :/ oczywiście temu wszystkiemu towarzyszy miganie wykrzyknika i (pikanie) i teraz znowu problem z kontrolkami.. Jak myślicie, czym może być to spowodowane? Liczę na pomoc @ruszaniee kierownicą juz nie pomaga Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.