Treść opublikowana przez Mateusz3566
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
sonda nowa o numerach jak wyżej boscha. Wychodzi na to że to była przyczyna, bo jak narazie jest dobrze, rwie z samego dołu i nie ma dławienia na wysokich obrotach, teraz gwizd turbiny nie jest na raty tylko ciągły. Zobaczymy tylko jak spalanie wyjdzie w trasie Dzięki Łukasz, leże Ci duże piwo
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
ja różnice cenową znalazłem od 10 -30 zł. Nie znalazłem aż o 100 zł tańszą.
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
Zamówiona taka jak kolega wyżej pisał. 300zl koszt, jutro dopiero montaż.
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
Z tego co sie dowiedziałem ma być to sonda diagnostyczna o tych numerach 1K0998262D . Ale czy napewno będzie sie taka nadawać ? Bo dziś bym zakupił ori boscha.
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
no nawet jak jest po programie , to te spalanie było w granicach 12-13 litrach gazu. I ten program musi być jakiś łagodny chyba a która ta sonda kwalifikuje się do wymiany ?
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
Miałem wymieniany komputer na wiosne bo go zalało, i brałem po numerach tak jak oryginał i była to seria. Na gazie pracuje dużo lepiej rzadko kiedy sie zadławi na wysokich obrotach. Na benzynie zawsze wyrzuca błąd na obrotach powyżej 4tyś. Wtedy strasznie sie dławi. Dziś przy odpalaniu smród benzyny po całym samochodzie.
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
auto nie jest po programie, błąd sondy wraca różnie raz po 5km raz po 15 km. A z tym turbo co może sie dziać ?
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
mam logi http://vaglog.com/log-002_033_84W78.html http://vaglog.com/log-115_118_G84lEB.html http://vaglog.com/log-003_020_6LCX5ez.html Chyba będą dobre
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
ok jutro zrobię , mogą być w takiej postaci jak wcześniejsze czy lepiej exelu itp ?
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
Witam mam problem tak jak w temacie. Silnik 1.8T AVJ. Wypadanie zapłonów na cylindrach, i mega duże spalanie rzędu 17L na 100 i gazu 20L na 100. Po odpaleniu śmierdzi benzyną, także pewnie go zalewa. Na 1 i 2 biegu ciągnie do końca obrotów, na reszcie biegów od 4tyś zaczyna sie przerywanie szarpanie i mielenie obrotów, tak bym to nazwał. Na Tą chwile wymieniłem świece na ngk Wszystkie cewki beru nówki, tak jak i dv. Przepływomierz podmieniany , efekt bez zmian. Na komputerze cały czas błąd lambda od grzałki, pali się już kawał czasu to raczej nie ma wpływu na te bolączki. Prosze was o pomoc i jakieś sugestie, bo już ręce mi opadają
-
Zalewa silnik Wypadaniem zapłonów
Witam mam problem tak jak w temacie. Silnik 1.8T AVJ. Wypadanie zapłonów na cylindrach, i mega duże spalanie rzędu 17L na 100 i gazu 20L na 100. Po odpaleniu śmierdzi benzyną, także pewnie go zalewa. Na 1 i 2 biegu ciągnie do końca obrotów, na reszcie biegów od 4tyś zaczyna sie przerywanie szarpanie i mielenie obrotów, tak bym to nazwał. Na Tą chwile wymieniłem świece na ngk Wszystkie cewki beru nówki, tak jak i dv. Przepływomierz podmieniany , efekt bez zmian. Na komputerze cały czas błąd lambda od grzałki, pali się już kawał czasu to raczej nie ma wpływu na te bolączki. Prosze was o pomoc i jakieś sugestie, bo już ręce mi opadają
-
Pompa wspomagania
Witam mam takie pytanie, siadła mi pompa wspomagania. Moja miała 110 bar, a mam pewną pompe do kupienia, ale ma tylko 100 bar. Wygląda identycznie, ale czy będzie spełniała swoją role ? Z góry dzięki
-
zapalająca sie kontrolka trakcji i epc
A czy jakieś logi, dadzą tą 100 procentową pewność? A więc po ciężkich trudach problem rozwiązany Po przemiance na trzecią sprawną przepustnice, problem ten sam. Wymieniony zawór odpowietrzający skrzynie korbową , myślałem że zmieni coś sie z falowaniem obrotów, no ale nie. W końcu padła decyzja na wymianę sterownika, gdzie okazało sie że jest sporo płynu chłodniczego. I właśnie ten płyn przez głupi czujnik temperatury, dostał siee po wiązce do sterownika i stopniowo go zalewał. Co najlepsze nie było jakiś oznak że jest walnięty czujnik temperatury.Bo osuszeniu kostek od czujnika i ecu, samochód wrócił do normy, jeździ aż miło Może się komuś przyda info, jak by przerabiał taki sam problem
-
zapalająca sie kontrolka trakcji i epc
Witam. A więc wyczyściłem przepustnice, i nadal to samo. Kupiłem drugą wymieniłem filtr powietrza i też to samo. Samochód wchodzi w tryb awaryjny, i nie ma mowy o jakimś przyśpieszeniu, nie słychać gwizdu turbiny jak by była odcięta. Zapomniałem dodać że Trzy miesiące temu byłem na hamowni, samochód nie trzyma mocy, wykazał 132. Czy myślicie że może być ta usterka spowodowana tym brakiem ?
-
zapalająca sie kontrolka trakcji i epc
DzięKi za odpowiedź czyli przepustnica do wymiany raczej? Trzy miesiące temu byłem na hamowni i brakuję 15 koni, może to też wina przepustnicy?
-
zapalająca sie kontrolka trakcji i epc
Witam mam następujący problem. Po przejechaniu 200-300 km wywala mi kontroli od trakcji i esp, samochód traci moc i nie przyśpiesza. Po zgaszeniu i odpaleniu problem znika, az do nastepnego razu. Wywala błedy o takich numerach 16795 16517 17579 . Przerabiał ktoś taki problem ?
-
gasnie po odpaleniu
Witam Mam następujący problem. Wczoraj ruszając autem rozpędziłem się szybko do 70km i zaczął przerywać, aż obroty po woli spadły do 0. Następnie go uruchomiłem i obroty odrazu z tysiąca idą do zera, tylko po dodaniu gazu silnik pracuje normalnie, poniżej tysiąca nie pracuje równo czuć nie spaloną benzynę. Dzisiaj podłączony pod kompa, błąd 16795 i 17968. Czy ktoś może sie odnieść do tego pierwszego, bo na necie ni jak ma sie pompka wtornego powietrza do pracy silnika .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jest z Mazowieckiego, z okolic Płońska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:)