Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol3390

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karol3390

  1. karol3390 odpowiedział(a) na karol3390 temat w Audi A4 B6/B7
    poradz wiec co zrobic, czego brakuje wg Ciebie
  2. Cyka ladnie, czesto, szybko
  3. karol3390 odpowiedział(a) na karol3390 temat w Audi A4 B6/B7
    https://a4-klub.pl/topic/485846-prośba-o-analizę-logów-20t-fsi-bwe/#comment-5690210 Tutaj masz logi ktore byly robione dynamiczne
  4. karol3390 odpowiedział(a) na karol3390 temat w Audi A4 B6/B7
    w bloku 033 wartosc przy rozruchu na zimnym wskazuje 0% napiecie 1.5v~~ czasami nierowno silnik pracuje dopóki wartosci nie zaczna wskazywac roznych od zera. Przy cieplym po skasowaniu bledu pokazuje 25% ~~ nastepnie schodza powoli okolic 0% i tak skacza miedzy -10 a +10 chyba ze jakos inaczej to sprawdzic ?
  5. to znowu ja ;d czy ten blad moze byc powiazany z uszkodzona sonda lambda? jak ją sprawdzic?
  6. odma zmieniona, filtr powietrza, weze, uszczelka pokrywy, kolektora zmienione. czy blad p2187 moze byc spowodowany wadliwa sonda lambda? czasami kuleje motor na zimnym do momentu az sonda zacznie pokazywac wartosci rozne od 0
  7. karol3390 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Audi a4b7 2.0tfsi BWE Czy jest ktos w stanie powiedziec mi jak sprawdzic sonde lambda ? Mam problem ze zbyt uboga mieszanka na biegu jalowym i slyszalem, ze problemem moze byc skonczona sonda. Pozdrawiam
  8. Czesc! Jest ktos w stanie pomóc ? logi zrobione przez blad p2187 na zbyt uboga mieszanke na biegu jalowym 1 przejazd na powrocie byl kolejny log 2 przejazd Jeśli czegos brakuje to prosze o informacje
  9. odnawiam temat, moze ktos pomoze Odma zmieniona na nową, ori aso i dalej blad
  10. Czesc. A4b7 2.0tfsi bwe 2006r Mam problem z bledem p2187 mieszanka za uboga na biegu jalowym. Ktos wie, czym moze byc blad spowodowany? I od czego zaczac poszukiwanie przyczyny wystepowania bledu? Pozdrawiam
  11. Hej. Audi a4b7 2.0tfsi avant 2006r Jak sprawdzic czujniki parkowania tylnie? Ogolnie kupilem vagtool taki maly komputerek do obczajania bledow. Wiec moze nim odczytam ktory paadl A jesli nie to w co wejsc w vcds i jaki kanal wybrac? Ogolnie problem jest taki, ze czasami dzialaja normalnie, Czasami dzialaja tak, jakby ciagle ktorys widzial przeszkode i pikaja chocia przeszkody nie ma, A ostagnio nawet przy wlaczeniu wstecznego pojawia sie jeden ciagly dzwiek kilkusekundowy i tak jakby czujniki sie wylaczaja bo nie reaguja na przeszkody ani po ponownym wbiciu nie wydaja zadnego dzwieku. To moga byc czujniki czy raczej modul czujnikow? Od czego zaczac?
  12. czytalem. nic nie wniosl nowego :p bede wymienial teraz przegub zewn prawy. gumy stabilizatora i moze drazki kierownicze jesli beda luzne. magla nie bede ruszal. Wiesz moze czy sa takie same cyrki z zewn przegubami jak z wew? ze kazdej firmy inny?
  13. czyli to przeskakiwanie koła moze isc z przegubu zewn ? lewa strona jest w dobrym stanie wiec bym chyba nie ruszal nie nie, nie daje w palnik na skreconych
  14. byly w zestawie wahaczy wiec calosc wymieniona jedyna opcja to zewnetrzny prawego koła bo wewnetrzny byl wymieniany. Przy wymianie wew. zewn byl sprawdzony i niby ok ale moze dla zasady go wymienic?
  15. Wszystko wydaje sie ok. Jakieś inne pomysly?
  16. Witam Panowie. Ostatnio pojawily mi sie dziwne stuki z przedniego zawieszenia i tak jakby przy max skrecie w lewo jakby auto przejeżdżało przez dziure lub wyboj(takie przeskakiwanie) . Jak kto woli Wczesniej wymienione zostaly kompletne przednie wahacze. Za wyjatkiem drazkow kierowniczych. Koncowki byly w komplecie. Komplet mayle. Pare miesiecy wczesniej byly wymieniane poduszki mocowania amortyzatorow. Czym moga byc spowodowane te stuki i to "przeskakiwanie"? To moze byc od tych drazkow, ktore nie zostaly wymienione, czy moze magiel sie juz sypie? A moze cos zupelnie innego i szukam w zlym miejscu? Jak ktos ma pomysl co to moze byc to prosilbym o poradę Pozdrawiam
  17. co do przegubu wewnetrznego to polecam sciagnac, rozebrac i samemu policzyc a pozniej dopiero szukac. mi wszedzie pokazywalo ze 34 zęby a okazalo sie po sciagnieciu ze jednak 24 i lipa. tylko 2 przeguby od GSP znalazlem na tyle zębów
  18. a orientujesz sie czy jest jakis zamiennik do tej polosi, zeby miala 34 zeby i byla tej samej dlugosci co 8E0 407 272 BN ? zebym mogl sobie wrzucic przeguby zew wew lobro czy tam skf? jak z zywotnoscia tych z euro drivershaft ? znalazlem jeszcze gsp 661070. Ktos na nich jezdzi ? wytrzymuja czy za moment znowu do wymiany?
  19. 8E0 407 272 BN to jest numer poloski, ktora sciagnalem z auta
  20. chyba, ze ktos wie na co moge zamienic poloske 8E0 407 272 BN ? tak, zeby pasowala i miala 34 zeby ?^^
  21. Czesc. Poszukuje przegubu wewnetrznego do audi a4b7 2.0tfsi bwe 2006r quattro tiptronic 6hp19 na 24 zeby. Po vin nie pasuja zadne ? (wyszukane maja 34 zeby a fizycznie mam 24)
  22. karol3390 odpowiedział(a) na karol3390 temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki. wszystko poszlo gladko :)
  23. karol3390 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czesc. Mam audi a4b7 2.0tfsi tip moje pytanie jest nastepujace. Mam manetke do tempomatu, ale na vagu pokazuje ze modul kolumny nie obsluguje tempomatu. Czy jak wymienie sam modul na taki obslugujacy tempomat to wszystko bede musial kodowac od poczatku ? Z gory dzieki za odpowiedz :)
  24. czesc. w planach mam na razie podmienienie wezyka w celu spr czy rowniez wystepuje problem
  25. Ktos spotkal sie z takim producentem felg? Podobno robia podrobki ori felg ale nigdzie nie moge znalezc info na temat jakosci wykonania felg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.