-
Marus-84 obserwuje zawartość Audi A4 B9
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
Mam pokazuje że max. W service w Belgii powiedzieli mi ze miarki bata nie ma to możliwe?
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
U kolegi a6 z 2010 i 200000 km. Teraz zamówiłem bat do oleju i musze sprawdzić stan oleju to czasy za wszystko trzeba zapłacić nawet za bat do oleju heh
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
Różnie raz na dwa tygodnie trasa się trafi od grunia 6500km martwi mnie tylko ten olej kolega jak miał takie coś w A6 to olej wymienił 4 razy z 6 tyg przybywało na potęgę i wymiana dpf nie pomogła tylko usunięcie załatwiło sprawę. Pierwszy raz mi się wypalał odrazu po zakupie 100km do domu autostrada i pod domem widziałem ze chodził na podwyższonych obrotach no nic w weekendy trzeba będzie wycieczki robić heh
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
A bata to sprawdzania oleju nie mam musze kupić i sprawdzić ile oleju jest czy ropy nie przybyło
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
No to świetnie a co jak wyłączyłem silnik podczas wypalania? I to juz z 4 razy a mam przejechane 6500 km
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
witam mam to samo od pierwszych kilometrów raz na jakis czas to sie zdarza z tym ze nie mam zadnego komunikatu ze się wypala DPF ... A tak wogóle orjentuje się ktoś gdzie jest bat do sprawdzania oleju?
Marus-84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta