Treść opublikowana przez Damian Rychert
-
Czerwone turbo czy to normalnie
Czyli turbo do regeneracji ??
-
Czerwone turbo czy to normalnie
-
Czerwone turbo czy to normalnie
Auto ma przejechane 300tys , turbo po przebiegu 20 tys K03 , wymieniony rozrzad lancuszek i napinacz tez, i dzieje mi sie ze turbo jest czerwone odrazu jak go pogonie do 160 km/h oleje zmieniane co 10 tys i wylacznie motul i filtr MAN na vagu zero błędów w zeszlym roju na hamowani auto wyplulo 201 km po chipie seria 163
-
Czerwone turbo czy to normalnie
-
Sprawdzi mi ktos logi
A jakie wartości powinne byc w 90 i 91
-
Sprawdzi mi ktos logi
A reszta jesr w normie?
-
Sprawdzi mi ktos logi
A ile powinno byc
-
Sprawdzi mi ktos logi
Po zmianie rozrządu cos delikatne jest slaby , byl ustawiony idelanie na cychy to brak mocy cofnelem o jeden zab i jest niby ok zadnych błędów , ale jest delikatnie jeszcze slaby w zalocznikach logi 090-093
-
HID xenon do mijania
Jak ktos chce wsatwiac Xenon typu HID to moge polecic z czystym sumieniem zestaw EINPARTS Oto link http://einparts.de/produkt/zestaw-xenon-cyfrowy/. Idealnie pasuja do B6 na tylna klapke a reszta schowana w lampie , mam zarnik 6000K i nawet w nocy nie widac zadnego Niebieskiego promienia . zestaw kosztuje około 300-350zł