-
Kolsalne spalanie!
Hej Od niedawna jestem posiadaczka w/w auta. Wszystko pieknie, jezdzi sie super, ale chcialabym zweryfikowac, czy oby spalanie nie jest za wysokie jak na taki silnik. Nie mam "ciezkiej" stopy a w miescie pali mi nawet okolo 20l/100km. Obroty zazwyczaj w granicach 2000. Podczas ruszania, podkreslam delikatnego i jazdy po osiedlu ok. 20km/h komputer potrafi pokazac chwilowe spalanie na poziomie 17-30l/100km. W trasie zdecydowanie lepiej. Okolo 10l/100km. Oczywiscie niskie obroty i predkosc max. 130km/h, ale glownie w okolicach 110km/h. Czy mi sie wydaje, czy spalanie jest za wysokie jak na to auto? Ma ktos moze pomysl z czego to moze wynikac? Z gory dziekuje za pomoc ?
-
Audi A4 Avant 2001 B5 po lifcie 1,8t 150KM automat - masakryczne spalanie!
Dzieki ?
-
Audi A4 Avant 2001 B5 po lifcie 1,8t 150KM automat - masakryczne spalanie!
Jestem tu nowa, moglbys mi moze podpowiedziec do ktorego dzialu powinnam wrzucic swoj post? ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szczesliwa posiadaczka Audi A4 Avant B5 po lifcie oczywiscie w automacie ? ze Szczecina
-
Audi A4 Avant 2001 B5 po lifcie 1,8t 150KM automat - masakryczne spalanie!
Hej Od niedawna jestem posiadaczka w/w auta. Wszystko pieknie, jezdzi sie super, ale chcialabym zweryfikowac, czy oby spalanie nie jest za wysokie jak na taki silnik. Nie mam "ciezkiej" stopy a w miescie pali mi nawet okolo 20l/100km. Obroty zazwyczaj w granicach 2000. Podczas ruszania, podkreslam delikatnego i jazdy po osiedlu ok. 20km/h komputer potrafi pokazac chwilowe spalanie na poziomie 17-30l/100km. W trasie zdecydowanie lepiej. Okolo 10l/100km. Oczywiscie niskie obroty i predkosc max. 130km/h, ale glownie w okolicach 110km/h. Czy mi sie wydaje, czy spalanie jest za wysokie jak na to auto? Ma ktos moze pomysl z czego to moze wynikac? Z gory dziekuje za pomoc ?
Mores36
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta