Treść opublikowana przez razor01
-
Prośba błąd 005716 p1654
Jak w temacie prośba o tym błędzie co i jak trzeba zrobić Z góry dziękuję
-
Stuki w bpw
Z tego co wiem to zna sie na pd
-
Stuki w bpw
Po wymianie wałka i szklanek było słychać basowy odgłos i po wymianie na próbę pompek (z tym odgłosem nadal) została przeprowadzona przejażdżka i tu sie zaczeło silnik po kilometrze zdechł nie dało rady odpalic (ako) auto sciagniete. Po zdjęciu góry niby wszystko ok. Próba odpalenia silnikem strasznie trzęsie po chwili słychać tak jakby otarcia i gaśnie. Pompki będą wyslane do sprawdzenia. Prosze o jakąś poradę.
- Stuki w bpw
-
Stuki w bpw
Witam Po wymianie szklanek stuki ustaly , slychac tylko przy dodawaniu gazu natomiast slychac dudnienie podczas pracy silnika
-
Stuki w bpw
Wczoraj był spec i stwierdził ze mogą to być szklanki nie koniecznie wałek ale trzeba zajrzeć do środka jak to wygląda dzis będę wiedzial więcej. Dzieki piotrsob1
-
Stuki w bpw
A takie coś jak sprawdzałem vcds pomiar bloków to w kanale 18 po puszczeniu gazu powinny byc same 4 a ja mam 128 czy to ma jakis zwiazek z tym?
-
Stuki w bpw
Czy idzie to jakos sprawdzic vcds-em czy tylko wizualnie???
-
Stuki w bpw
Może ktoś coś powiedzieć na ten odgłos Silnik bpw
-
Kopci na biało
Przepraszam długo mnie nie było kopcic przestal po przeczyszczeniu odmy , rurka nie orginalna, zgięta była w jednym miejscu i nazbieralo sie tam jakiegoś syfu.
-
Kopci na biało
Witam wszystkich i prosze o pomoc a mianowicie jak w temacie chodzi o dym bialy. Silnik BPW , wywalony dpf, dymienie zaczyna sie po zmianie biegow na przyspieszeniu 2-3 sekundy potem spokoj. Prosze o porade co mam sprawdzic i gdzie spojrzec. Dodam ze plynu nie ubywa tylko olej spadl do minimum
-
Problem kontrolki na fisie
Dziś byłem u gościa i zaproponował mi zakup sterownika airbag bo to on robi ten cały cyrk na zegarach Wymieni go i zakoduje Także zobaczymy Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
Udało mi się połączyć ze sterownikiem starym Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later A tu foto Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 2 minutes later Jakieś podpowiedzi? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
Niestety nie mogę połączyć się ze starym sensorem airbag muszę zdobyć nowy Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
Ok temat który mi dałeś to nie dawno go odczytałem bo na tapatalku bo nie widziałem Po drugie nic takiego się nie zdarzyło rano chcąc odpalić auto pojawiły się te kontrolki Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Myślę że pierwsze to muszę się połączyć z airbagem ale co dalej co mam sprawdzić ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
Pytanie czy tu jest wszystko ok bo już sam nie wiem Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
Problem nadal nie rozwiązany gość z Vcds powiedział że może to być bezpiecznik lub kabel w miarę możliwości sprawdziłem wszystko i jest ok Nie ma polaczenia z sterownikiem airbag nadal Mogę dopisać jeszcze ze na 10 odpalen ze dwa razy znikną kontrolki i esp działa Ale cały czas się pali airbag
-
Problem kontrolki na fisie
Czy ktoś miał takie kontrolki na zegarach ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem kontrolki na fisie
To na fis A tu na Vcds Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
światła postojowe + kierunki problem
witam wszystkich po walkach z zainstalowaniu vcds udalo mi sie uruchomic program i 5 min i po sprawie ustawienia byly na usa zmienilem na europe i wszystko dziala drugi mce na sprzedaz mam dziekuje wszystkim za podpowiedzi
-
Po wgraniu spolszczenia RNS E zaczelo rozladowywac akumulator.
Co masz na mysli ziomal
-
Po wgraniu spolszczenia RNS E zaczelo rozladowywac akumulator.
Wiem wiem mam nauczke Jak to odkrecic?
-
Po wgraniu spolszczenia RNS E zaczelo rozladowywac akumulator.
Witam niedawno wgralem spolszczenie do radia i radio zaczelo rozladowywac akumulator. Czy to wina softu? Czy ktos mial z tym problem
-
Kabel CDP+
Witam czy ktos mi powie czy kabel cdp+ polaczy sie z programem vag i bedzie dzialal program Z gory dziekuje Auto to audi b7 2006 rok