Witam, Jakie są różnice między silnikiem B8 CJCC a CAGC? Czy to jest różnica tylko w nazwie czy różni się jakimiś podzespołami. Jestem zielony w temacie dlatego pytam, a w całym Internecie nic nie znalazlem na ten temat Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Witam,
Jestem Mateusz, mój wiek to 26 lat, jestem z Podkarpacia z okolic kolbuszowej.
Jeszcze nie jestem posiadaczem A4 aczkolwiek w tym momencie leci do mnie z Francji [b8 cjcc] w s-linie z 2013
Wczesniej jeździłem pancerną A6 C5 quattro z silnikiem 2,5.
Pozdrawiam!!!
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka