Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

avangarde1988

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez avangarde1988

  1. myśle ze sens zawsze jest jeżeli ktoś nie ma zamiaru przekraczac granicy 220 km
  2. Zawieszenie Master sport po 6 tys przebiegu padly 2 wahacze banany. Moze padly wczesniej o od dluzszego czasu mi cos pukalo. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Czesc kolego ja zastosowalem talerzyki z b5 ktore obnizyly mi zawieszenie ok 2cm teraz stoi prawie rowno Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Masz butle z gazem? Hak? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Lozysko amortyzatora do wymiany Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Hmm jakby tak wygladalo bylo by dla mnie satysfakcjonujace [emoji1] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Zapomniałem dodac ze zawiecha s-line tak obnizona 2cm od standardowego Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam wszystkich wiec pytanie następujące mam problem z doborem dystansów do swojej Audi a4 b6, jakie wybrac przy tym ET35 zeby bylo równo z budą a nie obcierało o nadkola, niestety obecnie nie za ciekawie to wygląda, dziekuje za odp Zawartość dodana 1 minute later akurat przednie oś udało mi się obnizyc za pomocą tależyków z a4 b5 Zawartość dodana 2 minutes later wiec siedzi nizej niz na zdjeciu
  7. Moze wzmacniacz Ci padl? Czesto sie to zdarza..
  8. Nie czuc zadnych drgan ani stukania na kierownicy. Dzwiek slychac przy np 40 km/h na prostej drodze z taka sama czestotliwoscia im szybciej sie jedzie tym czestotliwosc stukania jest wieksza na zakrecie w lewo stukanie milknie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam, mam problem z dziwnym stukaniem z przedniego lewego kola. Im bardziej droga jest rowniejsza tym stuki sa bardziej wyrazniejsze. Opony letnie i felgi sa wywarzone, tarcze ktore niby byly problem byly u tokarza. Na opanach zimowy stukanie jest ale troche ciszej je slychac. Nie wiem jak z lozyskiem piasty ale mechanik mowil ze porzadku ale czy spr na 100% nie jestem pewien. Ja spr na podniesionym aucie nie odczulem na kole luzu. Co to moze byc przyczyna? Z gory dziekuje za pomoc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. A dla skrzyni HFD jakie sa zamienne? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.