-
kontrolka Hamulców ? !
z kad moge sie dowiedziec czy mam ten czujnik ??
-
Ubywa płynu w chłodnicy. kontrolka>
Witam. Od jakiegoś czasu ubywa płynu w Chłodnicy. Było raz mniej niż poziom dużo mniej i nic żadna kontrolka się nie zapaliła. Czy powinna się zapalić od Chłodnicy ? Jeżeli jest duzo mniej niż minimum poziomu ??
-
kontrolka Hamulców ? !
Witam od 2 dni zapala mi się po 3 razy i piszczy( też 3 razy) kontrolka na desce, od układu hamulcowego. Płyn jest Ok. Nie wiem co zrobić, piszczy nie raz parę razy po 3 razy na godzinę. Ostatnio ubywa płynu w chłodnicy, dolewam co jakiś czas, czy to może mieć coś wspólnego.... Pomocy.
-
Cieknie woda
szczerze to slabo ogarniam ten rysunek. chyba trzeba rozwealic pół auta zeby dostac sie do tych rurek gdzie jest przód i tyl na tym rysunku
-
Cieknie woda
gdzie znajdują sie te rurki ?? z góry dzieki cysiek18 gdzie znajdują się te rurki
-
woda leci po słupku
takie to proste śćiągnięcie ??
-
woda leci po słupku
Witam Jestem tutaj nowy. Mam taki problem, otóż cieknie woda w czasie deszczu od strony pasażera. Zaczyna moknąć z góry na słupku, ta woda leci po słupku w dół i cieknie, kapie w połowie słupka na nogi pasażera. Nie wiem czy to woda leci z szyberdachu, czy z góry przedniej szyby..
-
Cieknie woda
Witam Jestem tutaj nowy. Mam taki problem, otóż cieknie woda w czasie deszczu od strony pasażera. Zaczyna moknąć z góry na słupku, ta woda leci po słupku w dół i cieknie, kapie w połowie słupka na nogi pasażera. Nie wiem czy to woda leci z szyberdachu, czy z góry przedniej szyby..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Miło