Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guffii

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Guffii obserwuje zawartość Johnnson
  2. I ja pssyt [emoji2] Panowie mam do was pytanie, może jak za tydzień będzie lepsza pogoda to może na patelni w weekend się zobaczymy? Jakiś gril może czy tak o się spotkać? Kilka fotek można zrobić? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  3. Chodzi o a4 b6 [emoji12] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  4. Siema [emoji2] kto taka pogodę zamawial na majówkę ja się pytam? Szukam jeszcze dokładki (hokej, spojler) przedniej z s-line czarną taka zwykła. Nie zalega komuś gdzieś ?[emoji12] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  5. Tak to wiem ze do navi tylko i nie wchodzi płyta a jak klikam navi to nie ma płyty właśnie. Albo jej nie czyta... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  6. Przepraszam za mały odkop. Z którego roku masz navi oraz czy sam nagrales cd? U mnie coś to nie łapie... w sensie nie wiem jak wsunąć CD (mam zmieniarke ) Wydaje mi się ze coś nie działa w tym radiu albo się polamalo cos Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  7. Dziś nie wiem czy będę. A w tym maju to się będę chciał zjawić. A gdzie dziś będziecie? Gdzieś na 3s czy SCC? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  8. Dzięki za info. A zawsze ktoś jest masz na myśli od nas z forum czy bardziej grupę B6 Elite? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  9. Panowie, będziecie bodajże 20 maja na Patelni w kato? Jakiś spot jest Audi co się dowiedziałem na forum golfa [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  10. Hej Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  11. Haha [emoji2] ja się przyznam że nie spaliłem to może moja wina [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  12. Mnie się udało polatac [emoji2] Siema wszystkim [emoji41] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  13. Marzanny nie spalili w tym roku to zima powróciła [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  14. Wesołych Świąt Panie i Panowie [emoji2] Zdrowia dla wszystkich Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  15. Przygarnal bym takiego zagubionego mustanga [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  16. Haha [emoji2] zrobię wiązkę, wleje im świeżej karmy, ich żyły wypełnie świeżą benzyna no i będziemy próbować. Może wrócą moje kucyki [emoji7] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.