-
-
Spoty Katowice i okolice
I ja pssyt [emoji2] Panowie mam do was pytanie, może jak za tydzień będzie lepsza pogoda to może na patelni w weekend się zobaczymy? Jakiś gril może czy tak o się spotkać? Kilka fotek można zrobić? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Chodzi o a4 b6 [emoji12] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema [emoji2] kto taka pogodę zamawial na majówkę ja się pytam? Szukam jeszcze dokładki (hokej, spojler) przedniej z s-line czarną taka zwykła. Nie zalega komuś gdzieś ?[emoji12] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Kodowanie i adaptacja RNS-D
Tak to wiem ze do navi tylko i nie wchodzi płyta a jak klikam navi to nie ma płyty właśnie. Albo jej nie czyta... Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Kodowanie i adaptacja RNS-D
Przepraszam za mały odkop. Z którego roku masz navi oraz czy sam nagrales cd? U mnie coś to nie łapie... w sensie nie wiem jak wsunąć CD (mam zmieniarke ) Wydaje mi się ze coś nie działa w tym radiu albo się polamalo cos Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Dziś nie wiem czy będę. A w tym maju to się będę chciał zjawić. A gdzie dziś będziecie? Gdzieś na 3s czy SCC? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za info. A zawsze ktoś jest masz na myśli od nas z forum czy bardziej grupę B6 Elite? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie, będziecie bodajże 20 maja na Patelni w kato? Jakiś spot jest Audi co się dowiedziałem na forum golfa [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Hej Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Haha [emoji2] ja się przyznam że nie spaliłem to może moja wina [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Mnie się udało polatac [emoji2] Siema wszystkim [emoji41] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Marzanny nie spalili w tym roku to zima powróciła [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych Świąt Panie i Panowie [emoji2] Zdrowia dla wszystkich Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Przygarnal bym takiego zagubionego mustanga [emoji23] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Haha [emoji2] zrobię wiązkę, wleje im świeżej karmy, ich żyły wypełnie świeżą benzyna no i będziemy próbować. Może wrócą moje kucyki [emoji7] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Guffii
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta