Krzysiu2202

279 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Krzysiu2202

Reputacja

1. Witam mam pytanie czy w avancie głośniki z tyłu nokii wejdą w przód w drzwi? ewentualnie jak nie wejdą to jakie ciekawe głośniki można dać na przód bez przeróbek pod radio na zwrotnicy? jakieś dobre woofery które podbiją troche bassu w aucie
  2. Założyłem suba bose do wiązki nokii i w tylne głośniki dałem też bose łupie jak trzeba aż się miło słucha tylko teraz przód nie ogarnia bo nokie mam 10-tki i wgl nie słychać haha. Muszę kupić te helixy dzięki za pomoc. Co najlepsze ta druga kostka w bose odpowiada tylko za przewody od głośników tam nie ma plusa niczego wszystko podajemy tylko przez pierwsza kostke do wzmacniacza a ten rozsyła to do drugiego więc wystarczy kostka nokii do podłączenia
  3. ok dzięki za zainteresowanie. Montuje sub bose do ori wiązki nokii tylko że napędze tym drugim wzamcniaczem (bo bose ma 2?) właśnie sam tył tak jak jest w nokii (i tak tył mamy aktywny) jak się nie myle tylko wlutuje się odpowiednio i wsadze tam bose jeżeli 2ohm ma być lepsze po prostu 2 kanałów nie wykorzystam jak w ori bose (przód). Tylko czy concert I obsługuje głośniki 4ohm czy też lepiej trzeba 2ohm? bo wiadomo że te nokii z przodu to tragedia i myślę nad jakimiś 13-stkami pod radio na zwrotnicy.
  4. Witam mam pytanie czy wzmacniacz który napędza tylnie głośniki w nokii oraz bose są na 2ohm? czy 4ohm? drugie pytanie jeżeli wzmacniacz jest rzeczywiście na 2 ohm to lepiej zamontować głośniki bose z tyłu 2ohm czy lepiej jakieś 16-stki 4ohm? bo prawdopodobnie będzie ciszej grać? @edit tak profilaktycznie zapytam pod oryginalne radio concert 1 mogę podłączyć głośniki przód 4 ohm? i będzie ok? czy też musi być 2ohm?
  5. Witam mam pytanie czy sama wymiana głośników przód + tył ze zwrotnicą da jakiś interesujący efekt jeżeli zostawie to podłączone pod radio concert I? czy po prostu będzie tak samo jak jest mam teraz nokie. Chciałem kupić helixy b62 i ktoś wie jak może zamontować sub bose zamiast nokii? bo nie wiem jak przerobić jakiś wzór czy opis potrzebuje po prostu wiedzieć jak z 1 kostką podpiąć się do tych dwóch czy może ta druga wtyczka prowadzi do głośników bo wiadomo że bose jest całe aktywne? i czy dobrze rozumiem jeżeli zamienię z nokii na bose to też tam się znajduje wzmacniacz który napędza tył głośniki i woofer i jak zamontuje z tyłu te helixy to przypadkiem tył nie przestanie grać bo jest aktywny? czy może po prostu dodatkowo kupić z tyłu głośniki bose jak tył i tak jest aktywny?
  6. Krzysiu2202

Subwoofer

@apocalipto a jak sobie poradziłeś z montażem suba bose w ori nokie? bo bose ma 2 kostki a nokia 1 ? bo też bym chętnie taki zabieg u siebie zrobił
  7. Siemka wszystkim. Mam takie pytanie czy jak mam w a4 b5 avant zestaw audio nokia i ten oryginalny subwoofer czy jak kupie sam subwoofer od audi bose i go podłącze bez przeróbek będzie grał? Czy lepiej kupić jakiś głośnik który zgadza się z wymiarami subwoofera nokii? i czy jest tam jakiś wzmacniacz?