-
Gwint od mts?
Siemanko Mam takie pytanko ktoś ma lub miał gwint od mts do V6 Jestem ciekawy czy da radę na tym jeździć czy nawet nie ma co kupować, jeżeli możecie to prosił bym o polecenie jakiego zestawiku zamiast tego, bo sam nie wiem czy kupować tyle opini ile gustów jedni mówią ze jest dobry jedni ze g*wno pozdro
-
mirinda996 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Wiecie może gdzie moge dostac jeszcze redukcje wieloklinu szukałem na Allegro ale nie moge nic znaleść
-
Zmiana kierownicy przedlift na polift
Witam Mam takie pytanko czy wiecie moze gdzie moge znaleść : taśmę (zwijak) wraz z wtyczką, osłonę plastikową kierownicy, przejściówkę (reduktor) z małego wieloklinu na duży Szukałem na Allegro ale cieżko bo w większości cale środki są sprzedawane, a kierownice kupiłem na olx naprawdę za okazyjna cene wiec nie opłacało mi sie nawet obszywać mojej starej. Chyba ze ktoś zna osobę z mazowieckiego która sie na tym zna i mozna podjechać zeby troche pomogła
-
Problem na wyświetlaczu pokazuje OEL
Dzięki wielkie za szybka odpowiedz
-
Problem na wyświetlaczu pokazuje OEL
Mam malutki problem ponieważ dzis po odpaleniu samochodu pokazał mi sie komunikat OEL na wyswietlaczu przebiegu tymczasowego, olej został wymieniony jakies 5 tys km temu wiec nie mam pojecia dlaczego nagle teraz sie pokazało Prosił bym o jakaś w miarę sensowna odpowiedz od czego mogło sie to stać http://www.directupload.net/file/d/4527/b3wk4vzr_jpg.htm
-
Folia do oklejenia wnętrza Audi A4 B5
Witam Mam do was takie pytanko czy dostanę gdzieś folie do oklejenia wnętrz która wyglada jak oryginalna od A4 B5 97" napewno wiecie o co chodzi przypomina ona troche folie Karbonową. Potrzebuje na nowa ją położyć bo poprzedni właściciel palił w samochodzie i mam przepaloną folie w 2 miejscach od strony kierowcy Z góry dzieki za odpowiedz W linku pokazuje zdjęcia foli http://pokazywarka.pl/9abvhk/
-
Maska A4 B5 polift do przedlifta
No dobra dzięki wielkie za odpowiedz, zamawiam maskę od polifta
-
Maska A4 B5 polift do przedlifta
Witam Posiadam Audi A4 B5 1997r po pierwszym lifcie, muszę kupić maske pod kolor lakieru LZ5L ponieważ poprzedni właściciel miał małe spotkanie z zającem i całą maskę mam wyszpachlowaną z kiepsko dobranym kolorem. Moje pytanko jest takie czy mogę kupic maske po drugim lifcie z 1999r do mnie, ponieważ znalazłem w dobrym stanie tylko nie wiem czy bedzie pasować bo moje lampy z przodu mają oddzielnie kierunki a w drugim lifcie kierunki są w jednej lampie ze światłami. Z góry dzięki za odpowiedz