Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maksior88mzv

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moim też ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. czyli lepiej kupić nowszy 2,5 i po problemie. ostanie 2,5 to bardzo dobre silniki, poprawiona głowica, wałki i inne pierdoły. Lepsza dynamika, niższe spalanie i zupełnie inna kultura pracy. A nawet w tej tzw minie wystarczy dbać o smarowanie i też długo polata, znajomy zrobił na AKE 450 tyś km, bez dotykania wałków, lał nano ile wlezie.. opłacało się.musisz wymienić amortyzatory, przerobić zegary, wydech, wymienić wiązki, wymienić pompę paliwa w baku, MAF i inne pierdoły a co najważniejsze kupić KOMPLETNY silnik. Policz sobie części, robociznę i zastanów się czy chcesz mieć te 50 koni mniej. Piszesz o swapie na 1.9 ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No tak, ale jakby każdy miał tak liczyć to by nie było tego tematu na forum, wielu innych, w ogóle by ich praktycznie nie było ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. No i o to mi Kalbi chodziło, dodałeś wykres i napisałeś pod spodem co i jak, a mnie to od razu "zjechać" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wałki z hydrauliką około 2 tys, odma około 300, płukanka przed wymianą i nowy olej i filtr (są za 2050 ruville) No i robota z 5 stów... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dla tego wolał bym szukać motora na kodzie B juz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Zostaw koledze wybór Ja bym w życiu 4 garczkowego boćka nie wsadził (kwestia gustów) ja by 2.5 całkiem juz odmówiło posłuszeństwa to wleciało by CDUC Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk dokładnie ja kupiłem z całym autem BDG (skoda superb 2007r angol) za grosze, tak że silnik za free wyszedł ... żałuje ze pompy z wiązka i ecu nie przełożyłem tylko zostawiłem na gratach z AKN, teraz swap pompy czekaWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Moja czyli 106D podobno jest bez blokady, tylko juz więcej nic z niej nie wyciśnie (tak powiedział tuner) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Nie, nie mam... ale polecam... miałem AKNa wcześniej, program zrobiony, zakupiłem w dobrym pieniądzu BDG, komp i pompa została z AKN i reszta z BDG (AKN był w bardzo dobrej kondycji, ale Różnica między nim a BDG kosmiczna na tym samym programie) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wałki z hydrauliką koło 3 wydasz, nie chcesz przemyśleć kwesti zmiany silnika na BAU, BDG, BCZ ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tak, ja mam z AKNa do BDG zamontowane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Moja sugestia, skoro masz wymieniać wałki, nie lepiej kupić BAU, BDG ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. No właśnie ja proszę o pomoc w temacie, jasne pytanie zadałem, czy po prostu na tej pompie jest szansa wyciągnąć około 240hp Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Tam brak odzewu, więc założyłem podobny temat... Podobny, ponieważ pytam stricte o pompę, a nie o turbo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Czyli teoretycznie, gdy będą wydajniejsze wtryski i większe turbo powinno się coś dać zrobić 200+ (myśle 240) ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Każda pompa 106K jest bez blokady ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.