Treść opublikowana przez TomeK_R
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
próbował ktoś może,bo jestem ciekaw
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam ! Próbowalem ostatnio uaktywnić tą funkcje: Problem mam taki że przy kodowaniu nie chce mi wejść kod +4.. próbował ktoś ? działa to u Was ?
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Witam ! Koledzy możecie doradzić,ściagąc oznaczenia z klapy czy nie ?
-
zawieszenie gwintowane z avanta do sedana
pasuje tylko zwróc uwagę na klasyfikacje wagowe
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Nikt niewie?
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Witam ! Koledzy odgrzebałem stary temat,zdięcia już nie aktualne i w związku z tym mam pytanie. Czy jeśli chciałbym założyć takie ramki z a5 http://allegro.pl/ramka-obudowa-zegarow-licznika-audi-a5-s5-i6699082350.html to muszę wymieniać zegary i oryginalne dekory ? czy wystarczy założyć (podmienić) tylko tą obudowę z linka i cieszyć się ładnymi ramkami ?
-
Wreszcie jest .... a4b8 ;)
właśnie się też zastanawiam
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
jak chodzi o jazde to jest spoko jestem zadowolony,ale wydaje mi się,że nie jest on zabardzo trwały głownie o amorki chodzi..
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
fela 9 cali et 37.. jak jezdze normalnie to nic nie przyciera,ale jak bardzo się gdzieś śpieszę to przyciera mi przód,ale to tylko w jednym miejscu w Nowej Hucie
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
hehe w każdym aucie miałem ten problem i teraz wolałem już zacząć od największych bo zawsze jest apetyt na więcej
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
racja,trzeba zwolnić trochę,bo się znudzi zaniedługo
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
może jak te hample skończę to pomyśle teraz szukam kompletu foteli s line,ale ciężko coś konkretnego zdobyć
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Witam ! Kilka nowych zmian w audi Lekko przyciemnione szybki listwy progowe s line emblematy s line na błotnikach
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
odświeżenie detali malowanie zacisków,zmiana atrap halogenów było tak: jest tak: było: jest:
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
jeździ się troszkę lepiej niż taką maszyną
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
jak chodzi o odczucia to myślałem,że będzie gorzej.. jest ok jak na nasze dziurate drogi porównując poprzednie auta golfy itp. na gwintach to tu jest rewelka
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
245/35
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
dzięki jeszcze pare detali trzeba ogarnąć
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
felga zamontowana
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
wydech od 3.0 + zderzak S-line na pokładzie
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
koledzy dobra ta taśma ? warto nią kleić ?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
była to wina łącznika,za długi był trochę.. po skróceniu jest git malina dzięki
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Dziś udało się zamontować gwint teraz trzeba ustawić idealna wysokość do 20"
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
długo szukałem i najbardziej mi właśnie ten wzór spasował
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
fela czeka na montaż