Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomeK_R

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomeK_R

  1. próbował ktoś może,bo jestem ciekaw
  2. Witam ! Próbowalem ostatnio uaktywnić tą funkcje: Problem mam taki że przy kodowaniu nie chce mi wejść kod +4.. próbował ktoś ? działa to u Was ?
  3. Witam ! Koledzy możecie doradzić,ściagąc oznaczenia z klapy czy nie ?
  4. pasuje tylko zwróc uwagę na klasyfikacje wagowe
  5. Nikt niewie?
  6. Witam ! Koledzy odgrzebałem stary temat,zdięcia już nie aktualne i w związku z tym mam pytanie. Czy jeśli chciałbym założyć takie ramki z a5 http://allegro.pl/ramka-obudowa-zegarow-licznika-audi-a5-s5-i6699082350.html to muszę wymieniać zegary i oryginalne dekory ? czy wystarczy założyć (podmienić) tylko tą obudowę z linka i cieszyć się ładnymi ramkami ?
  7. właśnie się też zastanawiam
  8. jak chodzi o jazde to jest spoko jestem zadowolony,ale wydaje mi się,że nie jest on zabardzo trwały głownie o amorki chodzi..
  9. fela 9 cali et 37.. jak jezdze normalnie to nic nie przyciera,ale jak bardzo się gdzieś śpieszę to przyciera mi przód,ale to tylko w jednym miejscu w Nowej Hucie
  10. hehe w każdym aucie miałem ten problem i teraz wolałem już zacząć od największych bo zawsze jest apetyt na więcej
  11. racja,trzeba zwolnić trochę,bo się znudzi zaniedługo
  12. może jak te hample skończę to pomyśle teraz szukam kompletu foteli s line,ale ciężko coś konkretnego zdobyć
  13. Witam ! Kilka nowych zmian w audi Lekko przyciemnione szybki listwy progowe s line emblematy s line na błotnikach
  14. odświeżenie detali malowanie zacisków,zmiana atrap halogenów było tak: jest tak: było: jest:
  15. jeździ się troszkę lepiej niż taką maszyną
  16. jak chodzi o odczucia to myślałem,że będzie gorzej.. jest ok jak na nasze dziurate drogi porównując poprzednie auta golfy itp. na gwintach to tu jest rewelka
  17. 245/35
  18. dzięki jeszcze pare detali trzeba ogarnąć
  19. felga zamontowana
  20. wydech od 3.0 + zderzak S-line na pokładzie
  21. koledzy dobra ta taśma ? warto nią kleić ?
  22. była to wina łącznika,za długi był trochę.. po skróceniu jest git malina dzięki
  23. Dziś udało się zamontować gwint teraz trzeba ustawić idealna wysokość do 20"
  24. długo szukałem i najbardziej mi właśnie ten wzór spasował
  25. fela czeka na montaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.