Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomeK_R

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomeK_R

  1. No nie.. zamontowalismy go pierwszy raz i tak trochę to kiepsko wygląda..możliwe ze za długi jest ten łącznik ?
  2. u mnie znowu wydech wyszedł prawie poza dyzuzor ale pewnie mam za długi ten łącznik skoro tak się stało ?
  3. Z racji chwili wolnego czasu udało się zamontować kierownice i gałke + listwy S line teraz czas na wydech 3.0 i zderzak tył Sline
  4. Witam! Po paru miesiącach przeglądania forum postanowiłem wkońcu pokazać swoją A4. Auto kupione w zeszłym roku z pewną historią w całkiem niezłym stanie.Szukałem coś mniejszego,ale po obejrzeniu a4 urzekła mnie swoją urodą J i tym,że jest 100% bezwypadkowa. Rocznik 2008 Od strony technicznej silnik 2.0 TDI CAGA Z wyposażenia ma wszystko co chciałem,jedynie brakuje mi podgrzewanych siedzeń zima Kilka fotek po zakupie: Historia zaczęła się oczywiście standardowo od zmiany filtrów,oleju na Motul Specyfic Wpadło Ledwo podświetlenie wnętrzna + tablicy rejestracyjnej Mody zaczołem od zmiany turbinki od silnika CAHA i zrobieniu programu Z gratów,które zgromadziłem przez zime i które czekają na montaż są : -Wydech od 3.0TDI -wewnetrzne nakładki progowe S-line -zewnętrzne nakładki progowe S-line -zderzak tył S-line -kierownica s-line -gałka zmiany biegów S-line -felgi 20 cali + oponki Falken -zawieszenie gwintowane AP Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem,alę będę na bieżąco informował co się zmienia w czarnuli Co do planów to na pewno będę chciał w niedługo czasie zrobić jakiś detailng lakieru,mam na myśli korektę,ale to już po założeniu wszystkich gratów.. czas pokaże co jeszcze wpadnie do głowy..
  5. to super,a już miałem dziś kupować w ASO 95zł..
  6. Witam ! mam pytanie czy jeśli chodzi o ten uchwyt o którym pisze kolega w pierwszym poście tzn: "8K0 253 144 D 1szt . wieszak tylnego tlumika z guma" to czy mowa jest o tym samym który wkleiłem na zdięciu poniżej,bo właśnie niewiem czy to ten chodzi,bo numer ma inny,różni się ostatnia literą zamiast D mam M.. jeśli to ten sam to udało mi się kupić z wydechem pomożcie bracia :):)
  7. ja mam wartości: 1. 1075kg 2 1065kg natomiast zawias jest przeznaczony do 1.1080-1250kg 2.1165kg ale pasuje z avanta ? Zawartość dodana 16 minutes later Wie ktoś może? Sprawa dość pilna Zawartość dodana 16 minutes later
  8. Witam ! Jak w temacie,czy takie zawieszenie będzie pasować ? Mam okazje kupić taki gwint ap tylko,że jest z avanta i niewiem czy do sedana będzie pasował,proszę o pomoc
  9. nitk nie wie ?
  10. A et 35 było by ok ? taki bezpieczny zakres jakby ktoś mógł podać przy 9 calach
  11. Witam ! Jakie et będzie optymalne do takiego zestawu żeby nic nie obcierało ? zawias póki co seria
  12. Jak wrażenia po montażu tych sprężyn ?
  13. Witam ! Mam zamiar w swoim sedanie 2.0 TDI założyć wydech od 3.0 TDI z w rurami na dwie strony tylko jest problem,bo wydech jest z avanta,będzie pasował ktoś przerabiał podobny temat ? nikt niewie ?
  14. TomeK_R opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam ! Pytanie do znawców, ta turbina jest nowa czy regenerowana,jest szansa to jakoś rozpoznać ? ​ ​ ​
  15. TomeK_R odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    Właśnie nie łapie się zbytnio w tych numerach dlatego zapytałem,ktoś pomoże ?
  16. TomeK_R odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-audi-a4-b8-a6-c7-2-0-tdi-170km-i6561092837.html juz jest przepraszam.
  17. TomeK_R odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    Witam ! Mam zamiar do swojego silnika caga włożyć turbo od caha,chciałem się upewnić koledzy czy turbo w aukcji jest napewno do silnika caha 170koni,bo się jakoś nie łape w tych numerach,ktoś mi to może potwiedzić 100% ? dzięki z góry pozdrawiam !
  18. TomeK_R odpowiedział(a) na TomeK_R temat w Audi A4 B8
    ​ ona jest przykręcana czy trzeba podważyć ? ​
  19. TomeK_R opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam ! Panowie,potrzebuje szybki manual jak się dobrać do wymiany tej osłony zanim zaczne zrywać plastiki ​ nikt nie wie ?
  20. TomeK_R odpowiedział(a) na TomeK_R temat w 2.0TDI
    dokładnie,troche kiepskie rozwiązanie..
  21. TomeK_R odpowiedział(a) na TomeK_R temat w 2.0TDI
    Dzięki Wielkie Panowie za odpowiedz,śpie spokojnie w takim razie ​ ​
  22. TomeK_R opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam ! Dziś podczas porządków pod maską zauważyłem,że silniczek znajdujący się przy podszybiu niema od góry filtra.. I tu pytanie,czy tak powinno być że kurz itp leci wprost na to czy coś mi tam brakuje ? ​ ​
  23. Witam ! Zakładał ktoś coś z tej firmy ? Moje przednie głośniki kończą żywot i chciałem założyć głosniki z tej firmy,możecie coś polecić sprawdzonego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.