-
wymiana spręzarki
Witam cie więc tak jeśli była stara zatarta to płukaj cały układ klimy i wymieniaj osuszacz i niesłuchaj mechaniora bo załozysz nowa i szlak ja trafi po pewnym czasie jak niewypłukasz chyba że jakiegoś farta bedziesz miał ale nie ryzykuj a co do tego gwintu to jeśli są takie same to pewnie bedzie pasował ale rób to u porządnego fachowca bo akurat z tyłu sprężarki jest płytka zaworowa z delikatnej blaszki , przynajmniej w mojej była teka jak rozkręcałem kompresor , i niemożna ich nawet delikatnie odgiąc bo bęzie lipa powodzenia
-
[B5] Nabita klima nie działa
sprawdz czujnik temperatury i presostat
-
Kompresor klimatyzacji
zakupiłem juz kompresorek smiga jak szalony i ma nawet pół roku gwarancji heheh , jak kogoś interesuje gdzie to niech sobie wejdzie na www.auto-klima.com.pl mają sklep online
-
Kompresor klimatyzacji
Idzie to ustrojstwo wogóle naprawic bawi sie ktos w to czy raczej jest to za skomplikowane
-
Kompresor klimatyzacji
dziekuje bardzo za odpowiedz . A co do profilu to zaraz uzupełnie
-
Kompresor klimatyzacji
Witam wszystkich .Potrzebuje pilnie kompresor klimatyzacji do [audi A4 B6 1.9 TDi AWX] NUMER KOMPRESORA TO :8E0260805AB A i czy to prawda że do tego typu silnika pasuja też kompresory o innych numerach seryjnych jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat to z góry dzienkuje za informacje , postaram sie jak najczęściej wpadac i sledzic wasze wypowiedzi
-
[1.9 tdi AWX ]dziwny problem z klimą
witam wszystkich troche mnie tu niebyło ale juz jestem i to z problemem w moim B6 nie działa klimatyzacja gas jest nawiew chodzi grzanie tez tylko klima sie nie włoncza a jak podłączylem pod vga to wykazało 0 błedów i co tu robic komputer mówi ze wszystko oki ale klima nie działa miał ktos taki przypadek
-
A4 B6 1.9 TDi Da sie zmienic skrzynie z 5 b na 6b
witam wszystkich mam pytanie czy a A4 B6 1.9 tdi da sie zmienic skrzynie 5 biegową na 6 biegową bez wiekszych komplikacji czy cos moze nie pasowac
-
[A4 B6 1.9 Tdi ] Komputer nie wyświetla inormacji
wiitam ostatnio spalił mi sie żarnik w xenonie z prawej strony a komputer nie wyświetlił żadnej informacji to normalne czy nie
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika na wolnych obrotach
Witam wszystkich jestem nowy wiec sorki jesli cos nie tak zrobiłem . posiedam B6 1,9 tdi 130KM po odpaleniu silnik traci obroty ale nie gaśnie takie wrażenie jakby na ułamek sekundy paliwo nie docierało poczym wraca na obroty i znowu sie dusi ale nie gaśnie i tak aż sie zagrzeje do 90 stopni potem wszystko wraca do normy Wie ktoś czego to wina. Dodam ze to mój pierwszy diesel i niewiem jak one sie zachowóją jak są zimne
PowerQub
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta