Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9 TDi Da sie zmienic skrzynie z 5 b na 6b


PowerQub

Rekomendowane odpowiedzi

sam bym sobie w b5 6tkę wpakował (ale dopiero po chipie bo teraz nawet 5tka to nadbieg)

Prawda, też o tym myślę bo mi się obroty kończą.. 90km ma chyba krótsze przełożenia,

czy a A4 B6 1.9 tdi da sie zmienic skrzynie 5 biegową na 6 biegową

jeżeli od takiego samego silnika to pewnie bez większych ceregieli wskoczy ale nic uciąć sobie nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym u siebie zmienil z 6 na 5, bo są beznadziejnie krotkie przelozenia :/ i jak teraz bym cos kupowal to tylko z 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

oj z drugiej strony przy 200 km/h mam około 4400 obrotów, proste obliczenie wskazuje że przy 4900 będzie 222 km/h a to juz właściwie odcięcie

ALE mi zależy na dynamice, elastyczności a Vmax jest baaaardzo mało istotne (rzadko przekraczam 160), w sumie 5tka będzie w sam raz, pod warunkiem że mocy będzie tak ze 140 kuni

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-01-2007, 09:27 ]

jeszcze jakieś informacje podasz koledze na temat skrzyni biegów w B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita

Kaj82 napisał żeby zminił z 6 na 5 szok, mam juz 5 auto z kolei ale 6-biegów to zajebiocha tylko trzeba sie przezwieczaić ale jest qull , zawsze chce miec taką ( przynajmniej w dieslu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić po ETKA czy z twoim silnikiem były wypuszczane skrzynie 6 biegowe. Jak tak to kolejnym problemem może byś soft w kompie - myślę że będzie zależyny od skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...