Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2yn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam , mam taki sam problem mam akurat Q5 na tym beznadziejnym ULTRA i z tego co czytam to wszyscy z nowym QUATTRO mają taki sam problem z napędem , ja mam przejechane 57tys km i pojawił się ten problem ( co to za przebieg żeby już zaczeło się psuć w aucie za 300tyś zł) Po wizycie w ASO dostałem informację że będą kontaktować się z Audi i zadecydują czy zrobią mi to na gwarancji , czy mnie zkroją za wymianę oleju w moście ( o ile pomoże itp.) Napisze co zadecydowali bo normalnie masakra co za złom zaczęli produkować Pozdrawaiam wszystkich maniaków Audi
  2. prześwietliłem lewy bok silnika ,ale bez demontażu elementów nieda sie pewno sprawdzic dziekuje za podpowiedz
  3. niewiem nigdzie niemoge sie dowiedzieć , a niewiem gdzie szukac oznaczenia na silniku moze jest kod silnika a brakuje tylko numeracji pozdro
  4. Witam Kupiłem A4 2.0TDI Quattro z 2007r w oryginale był silnik BRD ale w 2010r wymienili na nowy , w książce serwisowej napisali ( pole numerowe czyste) w ASO tez niewiedzą (niechcą) i mam pytanie może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać znaczka na silniku , lub czy jest opcja odczytac vagiem itp. Pozdrówka dla zwolenników Audi
  5. 2yn odpowiedział(a) na 2yn temat w Audi A4 B5
    dzieki za info a już myślałem że poszukam innej marki - także zostaje dalej quattro tylko czy 2.0tdi i 3.0tdi
  6. 2yn opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    WITAM MAM PYTANIE CZY NAPĘD STAŁY NA 4 KOŁA CZYLI QUATTRO JEST CAŁY CZAS PRODUKOWANY W MODELACH A4 NP.Z 2006 2007 ROKU JEŻDZĘ QUATTRO Z 2000R A CHCIAŁBYM ZMIENIC NA JAKIS 2006 I W GÓRĘ ALE GDZIES WYCZYTAŁEM ZE NAPĘD STAŁY NA 4 KOŁA MAJA TYLKO STARSZE MODELE A W NOWSZYCH JEST STOSOWANY NAPĘD DOŁĄCZANY TYPU HANDLEX JAK.NP.W A3 i TT , PROSZĘ O INFO UZYTKOWNIKÓW
  7. Muszą być 16 cali bo dostałem nowe opony , szkoda ze ta firma nie jest bliżej bo bez oglądnięcia z bliska to cieżko kupic . Poszukam cos w klubie a4 moze ktos będzie miał jakies fajne do sprzedania . Dziekuje wszystkim za opinie Pozdrawiam
  8. 16 cali troche drogie mam 2 komplety felg używanych i chce je sprzedac , chciałbym kupic oryginalne poniewaz napewno sa mocniejsze niż ta chinszczyzna z allegro na nasze polskie dziurawe drogi ,a co do ceny ( jezeli były by to nowe a nie malowane) w co wątpie , to na oryginał nie sa takie drogie .
  9. Witam wszystkich czy ktoś moze widział takie felunki: http://www.allegro.pl/item588425845_nowe_oryginalne_alufelgi_16_audi_a4_8e_8h_a6_4b_4f.html czy warto za takie pieniażki co o nich sądzicie. Czy do granatowego sedana będą pasowały.
  10. Witam Kupiłem aui a4 od początku niedziała mi autoregulacja swiateł przednich Vag pokazał usterkę 774 Czujnik poziomu pojazdu tylni lewy - G76 Tylko gdzie go znalezć bo chyba go wogule u mnie niema (moze ktos wyciągną). Moz ktos wymieniał i podpowie gdzie on jest Lub ma jakis program który pokazuje gdzie jest ETKA czy jakis inny Za pomoc serdecznie dziękuję Pozdrówka dla wszystkich maniaków A4
  11. witam zastanawiam sie nad kupnem takich felg http://www.allegro.pl/item334212711_nowe_felgi_aluminiowe_aez_wave_16_5x112_kpl.html czy ktos na takich smiga , czy są w miare wytrzymałe , prosze o opinie (robione w polsce z tego co wiem a germany sie podpisują ) czy to prawda , może ktoś ma opinie na ich temat. [kolego uzupełnij profil] - schiller
  12. Witamy w klubie , zadowolenia z audiczki
  13. WITAJ W RODZINIE
  14. prosze mnie tez dopisac do listy
  15. No to pięknie , co to za szmelc , to audi robi żeby wahacze sie łamały , odpadały o czym wy w ogóle mówicie , ja mam quattro i jeżdze jak terenówka , ciężka noga itp. ale jak czytam o tych wahaczach , to chyba czas auto zmienic (tylko na jakie) żeby podczas jazdy mysleć o jakichś wahaczach , to może wymieniać po 5 tysiącach , albo po każdym tankowaniu do pełna , ha ha ha , co za szmelc AUDI..ha ha ha , no ale buda OCYNK , tylko że mi już dzwi od spodu gniją ciekawe czy wam też , popatrzcie sobie i pocieszcie się tym ocynkiem (za taką kase) tylko kućwa na co zmienić. Mimo to się super jezdzi, a quattro to rewelka. Pozdrowienia dla maniaków A4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.