Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PowerQub

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PowerQub

  1. Witam cie więc tak jeśli była stara zatarta to płukaj cały układ klimy i wymieniaj osuszacz i niesłuchaj mechaniora bo załozysz nowa i szlak ja trafi po pewnym czasie jak niewypłukasz chyba że jakiegoś farta bedziesz miał ale nie ryzykuj a co do tego gwintu to jeśli są takie same to pewnie bedzie pasował ale rób to u porządnego fachowca bo akurat z tyłu sprężarki jest płytka zaworowa z delikatnej blaszki , przynajmniej w mojej była teka jak rozkręcałem kompresor , i niemożna ich nawet delikatnie odgiąc bo bęzie lipa powodzenia
  2. sprawdz czujnik temperatury i presostat
  3. zakupiłem juz kompresorek smiga jak szalony i ma nawet pół roku gwarancji heheh , jak kogoś interesuje gdzie to niech sobie wejdzie na www.auto-klima.com.pl mają sklep online
  4. Idzie to ustrojstwo wogóle naprawic bawi sie ktos w to czy raczej jest to za skomplikowane
  5. dziekuje bardzo za odpowiedz . A co do profilu to zaraz uzupełnie
  6. Witam wszystkich .Potrzebuje pilnie kompresor klimatyzacji do [audi A4 B6 1.9 TDi AWX] NUMER KOMPRESORA TO :8E0260805AB A i czy to prawda że do tego typu silnika pasuja też kompresory o innych numerach seryjnych jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat to z góry dzienkuje za informacje , postaram sie jak najczęściej wpadac i sledzic wasze wypowiedzi
  7. witam wszystkich troche mnie tu niebyło ale juz jestem i to z problemem w moim B6 nie działa klimatyzacja gas jest nawiew chodzi grzanie tez tylko klima sie nie włoncza a jak podłączylem pod vga to wykazało 0 błedów i co tu robic komputer mówi ze wszystko oki ale klima nie działa miał ktos taki przypadek
  8. witam wszystkich mam pytanie czy a A4 B6 1.9 tdi da sie zmienic skrzynie 5 biegową na 6 biegową bez wiekszych komplikacji czy cos moze nie pasowac
  9. wiitam ostatnio spalił mi sie żarnik w xenonie z prawej strony a komputer nie wyświetlił żadnej informacji to normalne czy nie
  10. Witam wszystkich jestem nowy wiec sorki jesli cos nie tak zrobiłem . posiedam B6 1,9 tdi 130KM po odpaleniu silnik traci obroty ale nie gaśnie takie wrażenie jakby na ułamek sekundy paliwo nie docierało poczym wraca na obroty i znowu sie dusi ale nie gaśnie i tak aż sie zagrzeje do 90 stopni potem wszystko wraca do normy Wie ktoś czego to wina. Dodam ze to mój pierwszy diesel i niewiem jak one sie zachowóją jak są zimne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.