-
Ile wam palą Audiczki 2.4 v6
Jak w temacie ile wam pala Pb i LPG bo wydaje mi się że moja troszkę duzo 14-15l z tym że może felga 20 cali ja troszkę trzyma. Pytam bo to moje pierwsze Audi i nie mam żadnego porównania
-
Wymiana płynu chlodniczego
Operacja przebiegła pomyślnie!! Dzięki za info i pomoc . Temat uznaje za zamknięty
-
Wymiana płynu chlodniczego
Ok!!! Dzięki wielkie jutro działamy. A Orientujesz się ile do układu wchodzi litrów
-
Wymiana płynu chlodniczego
Czyli co nawiem na maxa ciepło i zalewamy ... to wszystko ?
-
Wymiana płynu chlodniczego
Jak w temacie czy jest to skomplikowana sprawa ....? Chodzi mi głównie o odpowietrzanie. Bo wywalić płyn to nie problem . Mógł by ktoś pomóc jak zalac i odpowietrzyc
-
Cabrio
Takim pustakiem nie jestem .... ale nie uśmiecha mi się sadzic 500km w jedną str. Więc porostu zdałem pytanie czy ktoś taki temat przerabiał a śmiem twierdzić że napewno bo jest to bolączką cabrio
-
Cabrio
Panowie pytanie co do stanu tylnej szyby, podobno to usterka audi a4 b6 cabrio odklejajaca sie tylna szyba. Obdzwonilem kilka firm nikt tym się nie zajmuję. Podobno jakas firma pod granicą wkleja takie szyby. Domowe sprawdzone metody .....? Pytam chłopaków którzy posiadają cabrio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tu nowy pierwsze Audi zawsze była koleżanka z Bawarii
Poturr
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta