Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafalB5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. RafalB5 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam Pany i Panewki ? Zastanawia mnie czy w mojej niuni już coś słuchac z silnika niepokojącego ? Prosze dajcie znać czy słyszycie coś nie tak 428E7327-DD52-4BC4-A894-5C15F3865290.MOV A4F9CC1A-5367-46DB-81FF-C955A79F44DE.MOV
  2. Dziękuje ! W sumie poduszkę czuć podczas gwałtownego przyspieszania ! Egr do wyczyszczenia z nagaru ?
  3. Napewno ?? Wydawalo mi sie ze to blad kolektora
  4. Jasne a ten błąd który opisałem w opisie
  5. witam Panowie. Zapalil mi sie checkengine po podpiecu Vaga te oto bledy , jeden z zalacznika i P157500 Right Electro Hybraulic Engine Mount Solenoid Valve -N145- Short Circuit to b+ active/static. Ktos coś ?? Dodam ze check wyskoczył nagle w trasie po przejechaniu około 300km , auto nie traci mocy ani nic . Pacjent a4 b8 2008 3.0 240km quattro. Pomocy
  6. Rozumiem ... czyli d*pa blada ;c Duza roznica bedzie miedzy 240 a 300 km ?
  7. Rozumiem ,a czy teraz moge jakos sie domagac od serwisu chociaz zwrotow kosztu chipu ? Albo zeby wgrali to co bylo ?
  8. Panowie , a jest mozliwe ze na serwisie w Audi wrocili do ustawien fabrycznych przy pracach przy silniku ?? Lub - auto miało wymieniana skrzynie biegów , czy jest mozliwe za tam wrocili do ustawien fabrycznyhc ??
  9. Znalazlem u siebie w miescie chiptuning za 800 zł , warto ?
  10. Przepraszam za glupie pytanie , vcds czyli przez podpiecie pod komputer ??
  11. A do tego trzeba wyciagac sterownik z auta ?? Tak mi powiedziano na hamowni
  12. Rozumiem , a mozna w jakis sposob sprawdzic tak jakby historie sterownika ?? Czy cos bylo wgrywane/usuwane ?
  13. A czy mozna do tego wrocic ?? Mam na mysli do wersji 300km ??
  14. Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B8 3.0TDI Quattro S-line. W 2008 roku auto wyszło z fabryki i dostało chipa na rowne 300km oraz 630nm. Wszystko potwierdzone wykresami itp itd. Niedawno pojechałem na hamownie sprawdzić jak się trzyma , okazało się że auto jest SERIA ...................... Czy możliwe jest , ze mapa silnika sama sie posypała // czy na serwisie mogli ją wyłączyć ?? // auto miało wymianiana skrzynie biegów , czy mozliwe jest ze cos poprzestawiali ?? Da rade w jakiś sposób sprawdzic co sie stało oraz ewentualnie wrócić do tych 300km ? Czy tylko wgranie na nowo - 1600zł.. ? \ Proszę o konkretne odpowiedzi. Dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.