Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folciu23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moja a4 b7 quattro sline
  2. Daros dziekuje bardzo za info postaram sie znalezc jakiegos mechanika dobrego i jesli problem zniknie opisze to.pozdrawiam
  3. Folciu23 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam posiadam audi a4 b6 1.9tdi 130ps awx.Od paru dni mam problem poniewaz autko jadac na 4,biegu przy obrotach 1600bardzo szarpie jak by mialo zgasnac po dodaniu gazu wszystko jest oki ,chociaz raz mi rowniez sie zdarzylo to na drugim biegu przy takich samych obrotach.wszystkie filtry wymienialem miesiac temu.znajomy zrobil mi logi i prosze was uzytkownicy o odczytanie tego ewentualnie jakas diagnoze poniewaz jak zaprowadze to do mechanika w mojej okolicy zacznie wymieniac wszystko metoda prob i bledow az wkoncu czesci przewyzsza wartosc auta.pozdrawiam http://vaglog.pl/log_279144.html http://vaglog.pl/log_279145.html http://vaglog.pl/log_279146.html
  4. Filtr wymienialem tydzien temu wraz z olejem i innym i filtrami.bardzo mozliwe ze jest cos w niej zrobione niestety musial to zrobic poprzedni wlasciel. Daros czyli jesli chodzi o lopatki to trzeba dac komus turbo do czyszczenia?oraz mialbym prozbe moglbys mi wytlumaczyc cos zta synchronizacja walka,czy trzeba cos z nia zrobic zeby pojezdzic samochodem?
  5. Witam was wszystkich moze nie pisze w tym dziale lecz jestem tutaj nowy i z czasem wszystko ogarne.Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1.9tdi awx i zaczely mi sie z nim problemy ,a dokladniej autko jadac na 2,3,4 biegu dotykajac minimalnie pedal gazu szarpie jak by mialo zgasnac po dodaniu wiecej gazu wszystko jest oki.znajomy zrobil mi jakis logi z ktorych za duzo nie wiem i prosze o porade was uzytkownikow. http://vaglog.pl/log_279144.html http://vaglog.pl/log_279145.html http://vaglog.pl/log_279146.htmlbardzo prosze o pomoc
  6. Witam wszystkich użytkownikow od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1.9tdi awx.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.