Treść opublikowana przez mates08
-
Światła DRL w halogenach
Aha czyli masz w swojej ten moduł ściemniający długie? Jak to się sprawuje? Przedewszystkim czy np jak będe chciał mrygnąć długimi to normalnie się załączą? Druga sprawa czy taki moduł nie zakłóca np CB radia albo radia FM? Czy mógłbyś podesłać foto jak wygląda to na zapalonych światłach?
-
Światła DRL w halogenach
TO dlaczego do długich montują takie ściemniające moduły ?
-
Światła DRL w halogenach
Witam! Mam pytanie. Chciałbym założyć światła dzienne w swojej b5. Nie chce montować żadnych pasków itp. Wpadłem też na pomysł aby wykorzystać do tego światła halogenowe. Nie chcę z nich rezygnować i wpadłem na pomysł żeby kupić moduł świateł długich 30%. Tylko nie podoba mi się opcja z wykorzystaniem długich i chciałbym ten moduł podłączyć do halogenów. Wtedy po odpaleniu silnika halogeny by świeciły na 30% a po włączeniu świateł , halogenów już wszystko by świeciło normalnie. CO o tym sądzicie? Wiem że to nie ma homologacji
-
Jaka myjka cisnieniowa?
NIkt nic?
-
Jaka myjka cisnieniowa?
Witam. Proszę o przeniesienie do innego działu jeżeli ten post tutaj nie pasuje. Noszę się z zamiarem kupienia myjki cisnieniowej . I tak. Mam możliwość wzięcia myjki w orlenie na punkty i muszę dopłacić jeszcze 500 zł . Jest to myjka karcher k5 compact. Druga opcja to kupno myjki nilfisk c120 w granicach 450 zł lub nilfisk c125 która ma zwijak na przewód lecz kosztuje ok 500-600 zł. Nilfiski mają aluminiowe pompy a karcher k5 ? Jedni mówią że plastik inni że już jakieś tam aluminium. Myjke potrzebuje do mycia auta czasami jakiś dywan kostka . Co wybrać? Nie chciałbym też żeby to padło po 2 latach. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6935598601 http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-nilfisk-c-120-7-6-aluminiowa-i6801386424.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=NTEzYTY5MGItZjBiZi00ZjRmLTlhNjktMmM5Y2QzMmY2MWFiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=adb8871a-0cdc-4885-a3c5-e8a4eed74006 https://myjki.com/8-myjki-domowe/1904-k-5-compact-145bar-500lh-myjka-karcher-7w1-4039784825260.html?gclid=Cj0KCQjwkd3VBRDzARIsAAdGzMC0CEbMaeHrESUmgqyF4iE110MOPd5n9zSMp7muaqXcVeM78c4SIIYaAilwEALw_wcB
-
Podłączenie wideorejstratora
W sumie racja. Zasilacz ma 1,5 a ale myślę że dam większy bezpiecznik żeby można było podłączyć i inne urządzenia pod gniazdo. ?
-
Podłączenie wideorejstratora
A bezpiecznik wrzucić normalnie 10A czy mniejszy jako pod wideorejstrator? I czy dać bezpiecznik przy gnieździe czy przy wpinaniu się pod te śruby?
-
Podłączenie wideorejstratora
Oki dzięki za wskazówki. Jak zrobi się cieplej to biorę się do roboty ?
-
Podłączenie wideorejstratora
Dobra . Podoba mi się to rozwiązanie. A dawales jakiś dodatkowy bezpieczenik czy tylko ograniczyles się do tego co jest w zapalniczce kamerki ?
-
Podłączenie wideorejstratora
Drodzy forumowicze. Dostałem od dziewczyny w prezencie wideorejstrator Navitel R600. Rozpoczyna on nagrywanie po otrzymaniu zasilania. Zasilacz ma we wtyczce zapalniczki. I teraz pytanie: nie chciałbym mieć tego podłączonego cały czas do zapalniczki bo bedzie cały czas nagrywał. Chciałbym dokupić gniazdo do zapalniczki na przewodzie i podłączyć gdzieś pod +12v gdzie prąd będzie po włączeniu zapłonu i zniknie po jego wyłączeniu ew. wyjęciu kluczyka . Schowałbym wtedy tą wtyczkę w której jest bezpiecznik z gniazdem gdzieś pod plastikami. Myślałem aby znaleźć +12 po zapłonie gdzieś w okolicy progu w tych centralkach. Słyszałem też o podłączeniu do podsufitki, ale mało tam jednak miejsca. Pomóżcie koledzy i koleżanki, gdzie znaleźć taki przewód +12 po zaponie? Gdzie się wpiąć?
-
Wycieraczki
Witam szybkie pytanie Mam zamiar zmienić w swojej niuni ramiona wycieraczek przód i założyć te od passata b5 fl wraz z nowymi piórami typu aero. Jest tylko taki myk, że znalazłem na aukcjach 2 rodzaje ramion z passata. Jedne są z mocowaniem na haczyk, a drugie na bolec. Które lepiej będą pasowały i zdawały egzamin w naszych a4?
-
Kodowanie kluczyka
Licznik VDO 1/2 fis z wyświetlaczem godziny i przebiegu. 2000 rok. Immo aktualnie wyłączony bo licznik był zmieniany
-
Kodowanie kluczyka
Oki czyli jak usune klucze z centralnego to z immo nie usuną się żadne klucze? Narazie na cito ogarnę centralny. Immo musze jechać do speca który ma vag tacho bo podejrzewam ze zwykłym vagiem nic nie zrobie, chyba ze się myle :/
-
Kodowanie kluczyka
Kurczę lipa. WYchodzi na to że jak usunę pamięć centralnego to i usunie się pamięć immo. O ile centralny już sam bym sobie zakodował, o tyle do immo vagiem kluczyka już nie zakoduję Kurde lipa trochę
-
Kodowanie kluczyka
Oki. A poźniej jak zaprogramować obydwa piloty gdy wszystkie będą usunięte? I czy podczas tego usuwania usuną się również z pamięci immo?
-
Kodowanie kluczyka
Witam! W swojej b5 mam problem z kluczykiem. Chodzi dokładniej o pilot od centralnego zamka. Mam kluczyk z 3 prxyciskami typu scyzor. Zgubiłem oryginalny kluczyk i został mi tylko dorabiany. Chciałbym tamten kluczyk usunąć z pamięci centralnego tak aby już niemożna było tym zgubionym kluczem otworzyć centralnego zamka. Jak to zrobić vagiem? W tej chwili mam tylko jeden kluczyk
-
Podgrzewanie lusterek
Oki spróbuje jutro.
-
Podgrzewanie lusterek
Napięcie 12v. Duży wkłąd ma 0,22 ohm, a mały ma 0,19
-
Podgrzewanie lusterek
Witam Dziś zamontowałem sobie w mojej b5 podgrzewane wkłady lusterek. Mam pytanie: Prawe lusterko grzeje tak że dosłownie można się sparzyc, lewe natomiast jest takie letnie, ciepłe. Kupiłem nowe wkłady z matami grzewczymi gb8 gb10. Czy tak ma być czy może spróbować zmienić kolejnością przewody?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Mam pytanko. Będę u siebie wymieniał wkłady na gotowe z matami i muszę ciągnąć instalację. Wpinam się pod biały przewód od grzania szyby. Czy dać jakiś bezpiecznik? Ewentualnie jak go zamontować w skrzynce z bezpiecznikami aby było orginalnie?
-
Kostka Stacyjki
Oby nie Bo będzie wtedy męczarnia
-
Kostka Stacyjki
Udało się po pewnych przeróbkach śruboketu odkręcić tą osłonę bez zdejmowania kierownicy. Dziś juz miałem taki objaw że nie mogłem odpalic wogóle auta. Kostka wymieniona. Auto wróciło do normalności . Dzięki za wszelkie wskazówki
-
Kostka Stacyjki
Patrzylem tez są śruby od osłon pod kierownicą. Aczkolwiek może da się je odkręcić. Jakims cienkim śrubokrętem. Pokombinuje
-
Kostka Stacyjki
Mam objechane juz ząbki w łebku. A później gdzie dokupiłeś taką śrubę ? I z tego co pamiętam to one całkowicie nie wychodzą z kierownicy to czy da się je jakoś kombinerkami później wyjąc? Co do tego mrugania kontrolek to mam identyczny problem jak na tym filmiku z a6. Obstawiam ze to właśnie kostka
-
Kostka Stacyjki
Ooo to by było super bo jak czytałem jakieś wątki na forum to wszędzie było że trzeba zdjąc kierownice . A wgl jakis pomysl na odkręcenie tego torxa objechanego?