Treść opublikowana przez majty2009
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
witam chwile mnie nie było heeh ale cały czas coś tam sie dzieje - lotka w stylu RS zamontowana - felgi na zimę wypiaskowane i wymalowane proszkowo tak to wygląda
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
damy rade zeby tylko nigdzie nie zawadzić
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
pisalem do nich ale 8tys netto sporo :/ co do felg zima to jednak srebrny nie pasuje do mojej budy hehe juz wyglądają tak
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
to modul 1500zl to jeszcze cena ok bo remont DSG to pewnie z 4-6tys ;/
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
u mnie dalej to samo :/ mechatronika w skrzyni, tak każdy twierdzi ;/
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
ktos zna, poleci dobra firmę która okleja auta? nowa wizja na oklejenie audi na wzór RS6 https://i.ytimg.com/vi/-BR0Aw1fXMM/maxresdefault.jpg
-
Woda pod dywanikiem kierowcy
witam ja tez miałem taki przypadek ale byl to tylni dywanik za fotelem kierowcy, do dziś nie wiem skąd się tam znalazło tyle wody :/ jest może opcja że coś się przytkało i stało się to jednorazowo?
-
Kupie seryjne zawieszenie
chyba nie ten dział sportowe zawieszenie zawsze takie będzie
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
ale jednak trzeba bedzie przemalować w czerń albo grafit na sprzedaż idzie kompletny tył od S4 B8 przedlift (klapa z lotką S4, zderzak plus dyzuzor S4) jak ktoś zainteresowany PW
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
ET29 przod tyl i tak lezy ogolnie fajne ale urok straciło audi na srebrnych felgach chyba zostaną przerobione na grafit albo czarny połysk
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
no fajnie to wyglada ja dalej szperam i nie ma nic fajnego :/ te repliki fajne https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-z-gwarancja-18-5x112-vossen-cvt-audi-mercedes-vw-seat-a4-a5-a-CID5-IDmjgqV.html#8f7681f08f;promoted nie sa az tak drogie to jak w zimie gdzies dostawi to nie bedzie tak szkoda co sadzicie??
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
pokaz foto jak to wygląda?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
ale 245 juz nie przeskocze bo takie opony w garazu leza szukam tych felg na zime, ale jak bym znalazl z oponami letnimi to i w lecie bym coś pohasał a może chrom na wieś? https://e.allegroimg.com/s400/01bbc8/66dca6c64767bff54ec9c6461b2e
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
a czego nie 245? obecnie mam 245 ale na feldze 19 cali 9J
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
to szukam dalej a takie coś https://f.allegroimg.com/original/03d4fa/665169c44f8a8abdef642ad63a3f ?? Opony: 245/40 18 8,5 x 18, ET29 parametry fajne tylko czy to bedzie dobrze leżało ?!
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
to szukam dalej i odrazu kupuje jak znajde hehe a takie fele co sadzicie https://a.allegroimg.com/original/03863c/be1ca97a4dd1883c2521d23dc08a Felgi do 18" Średnica 18j Rozstaw śrub 5x112 szerokość 8,0 et 40 Opony Dunlop 245/40 18
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
szlak :/ koleś odpisał odnośnie felg ;/ "Niestety już sprzedane"
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
adaptacje były robione i dalej to samo.... chyba ze ktoś źle ją zrobił... poleci ktoś na podkarpaciu warsztat który się na tym zna?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
hehe ja już trochę upłynniłem ale to cooler, to turbo, to orurowanie, to lampy to kiera to tarcze i tak by jeszcze wymieniać co zostało
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
czyli to moze być jednak dwumasa? miał ktoś taki przypadek ? wymiana pomogła?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
hehe w b8 sie to chyba nie opłaca bo to się wiąże z kodowaniem itp ?! ja też tak sobie myślałem na początku
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
oj oj a ta mechatronika to chyba nic dobrego? :/ tak mi już ktoś mówił ze to będzie problem ze skrzynią ale chciałem dopytać. olej nowy ale sam już nie wiem bo to wymieniałem u tych macherów z MDM, którzy silnik też na początku remont niby zrobili a później wyszło szydło z worka ;/
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
no to mamy tak samo hehe, graty z modów to po najniższej linii oddaje żeby tylko poszło nie inaczej lepiej się pozbyć niż bujać się z tym uj wie ile ;P
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
WItam, czyli to szarpanie przy starcie i przy cofaniu w skrzyni DSG to będzie wina dwumasy? bo u mnie tez jest taki problem i trochę to denerwuje :/ do tego mam wrażenie ze jak by z wstecznego R na D czy S zmieniało z opoźnieniem :/ co jeszcze zauważyłem to jak auto stoi sobie z górki i jak się mu da wsteczny R to auto leci w dół dopiero po chwili jak by złapało i auto zaczyna jechać do tyłu ;/