Treść opublikowana przez majty2009
-
Kontrolka EPC błąd
u mnie z braku cisnienia oleju obruciło osatatnia panewke na wale ;/
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
witam doczepie się do tematu w moim avancie trochę łyso na ori lotce i szukam w stylu RS4, pytanko czy ktoś montował te z allegro po 450zl ?? pasuje do dobrze? czy lepiej szukać całej klapy od RS4 i drzeć oryginalna lotke?
-
Bloow off A4 B8
przyłącze się do tematu tylko ja posiadam 2.0TFSI 211KM seria po stage3 328KM i 430NM, co polecicie?
-
Swap 2.0TFSI -> 3.0TFSI
no ja myslalem nad 4.2 TFSI V8 ale tak jak piszą wyżej trzeba mieć całe auto i przekładać prawie wszystko temat nieoplacalny i nikt sie nie chce podjać:P
-
Silnik w remoncie Audi A4 B8 Quattro 2008
no niestety ja tez miałem przeboje z 2.0TFSI z 2010 roku raz chłopaki z Rzeszowa zrobili nie będę pisał jaka firma, chociaż powinienem :/ ale zrobili na sztukę :/ olej dalej brało i to sporo i silnik dalej pracował jak TDI :/ dopiero warsztat w Gorlicach, i tu mogę podać nazwę AUTO-POLAK zrobili silniczek jak trzeba ale w moim przypadku musiałem wymienić wał, jedną korbę, pierścienie i tłoki, szlif bloku plus rozrząd i wałek rozrządu z wariatorem. Dopiero po tej operacji silnik pracuje jak 2.0TFSI i nie pobiera oleju (chyba że się mocno mocno katuje :P)
-
Kontrolka EPC błąd
u mnie EPC jak sie zaświeciło to było już po ptokach ;/ bo był to problem z ciśnieniem oleju :/ może być to samo u Ciebie
-
Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift
Również gratuluje zakupu ale fotki jak najprędzej Meehau z tego co w opisie to NEON TYL jest u kolegi już
-
AUDI A4 B8 mała czarna ;)
jest jest też zadowolony kupiłem przód bixenon led a tyl neony a tu później rozczarowanie a widze ze u Ciebie to tamo co u mnie moduł plus vin to jakies 800-1000zl dodatkowo oprócz lamp ale pozniej mozesz juz różne rzeczy dokładac
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
a ktoś może miał taka opone na takiej feldze? bo ja mam na 100% 245/40 a nie chce wtopy zrobić a wracając do tematu lotki w stylu RS to jak sadzicie wymalować w kolorze auta? czy może Black Piano ?
-
AUDI A4 B8 mała czarna ;)
co do lamp to tez miałem H7 u siebie i trochę problemu jest bo modul/sterownik nie ma opcji bixenon i musialem wymienic na inny plus zmiana chyba vinu w ASO
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Ładna dupcia hehe lotka w stylu RS dobrze lezy? bo tez poluje ale chce zniuchac temat co i gdzie zeby sie pozniej nie rozczarowac
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
no gumy to 245/40/18R takie sa na felgach lato plus ja mam taki sam rozmiar tylko zima to chyba trzeba zamowic bo znikna i bede dalej w d..ie
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
ufff juz sie wystraszylem ze nie bedzie pasowało hehe bo jest dobra cena z prawie nowymi oponami na lato, u mnie w garażu leża zimoweczki to będę sobie mógł posmigać i w lecie
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
czyli nie ma sie co pchac w cala klape l.e.s.t.e.r a co powiesz na temat tej lotki http://allegro.pl/audi-a4-rs4-b8-avant-spoiler-tuning-nowosc-i6902533026.html
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
o fajnie fajnie i chyba taka felga wpadnie tylko pytanko, bo zlokalizowałem Średnica: 18" Szerokość: 8,5" ET: 29 Rozstaw: 5*112 Otwór centrujący: 66,6 mm Opona: 245/40/18R FOTO czy ten zestaw bedzie dobrze leżał ? przód zacisk Brembo 4 tłoczki i tarcza 345MM i jeszcze jedno pytanko czy ta klapa podejdzie, czy bedzie się czyms roznic? ewnetualnie czy da sie kupic sama lotke z RS?! bo ta seryjna w B8 wyglada jak by na stałem byla z klapa ;/ http://allegro.pl/audi-a4-b8-rs4-avant-kombi-klapa-spoiler-i6733883884.html#thumb/1 z gory dzięki za pomoc
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
oj jak to wygląda kładzie na cyce ta felga miażdży powiedz mi jakie ET cale J itp zeby tak ładnie siadło do a4 b8 avanta? bo może jednak lepiej swoje 19cali na zimę zostawić a takie cudo założyć
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
no wzór fajny właśnie chodzą mi jeszcze po głowie rotory ale ciężko dostać 18 cali plus połowa forum takie posiada masz może jakieś zdjęcia jak leżała na aucie?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
bedzie to wszystko dobrze leżało w A4 B8 Avant z zawieszeniem sline?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
witam, co sadzicie o takiej feldze na setup zimowy: 8Jx18 ET41 plus opona 245/40/18 czy lepiej cos takiego 8,5JX18 ET 29 i opony 245/40/18
-
Moja S4 B8 upragniona :)
ładniutka mogłem szukać 3.0 V6 bo z 2.0TFSI na stage3 więcej niż 330KM nie wypluje a w 3.0 V6 taki potencjał
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
stronę wyżej jest pokazane co i jak z silnikiem silnik zrobiony jest od podstaw góra i dół, i już nie ma problemu z poborem oleju reszcie wielkie dzięki za dobre słowo modyfikacje cały czas trwają
-
Moja S4 B8
u Grześka (gregor10)
-
Moja S4 B8
to ladny wynik mi moje 2.0TFSI na stage3 cos 330KM pokazało i jest czym wyprzedzić to na 460km to już się ładnie wyrywa
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
A dzięki dzięki oznaczenie będzie tylko się zebrać nie mogę
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
to nie tak dużo jak było to chyba parę lat wcześniej polift dużo ładniej wygląda kiedyś i ja pewnie zrobię