KamNat2009

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia KamNat2009

Reputacja

1. KamNat2009

Bloow off A4 B8

Witam wszystkich klubowiczów :)chciałbym zamontować bloow off w A4 B8 1.8TFSI po chipie na 210(160 org) do ilu barów turbina wydmuc**je?? Jaki zawór będzie najlepszy????
  2. Witam wszystkich klubowiczów :)Mam zamiar zrobić chip tuning w mojej Audi obecnie jest 160 hp i mam zamiar podnieść na 200hp i teraz pytanie :)czy nic nie bedzie działo się z turbina lub też z innymi podzespolami?żeby nie było tak że po przerobienie zrobię 20-30tys km i zacznie się coś sypać:/obecnie nalatane jest 166 tys km
  3. Witam wszystkich klubowiczów Pozdrawiam wszystkich *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.