Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarosz007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No mam znajomego z 1.8T multitronic i przez okres 3 lat skrzynia zawodziła cały czas. Teraz chce sprzedać audi i mimo atrakcyjnej ceny jak ktoś słyszy multitronic to rezygnuje. Coś w tym musi być.
  2. No i co udało się zdiagnozować? Ja zauwazyłem że przy skręconych mocno kołach w lewo, podczas jazdy tak jakby przeskakuje opona (jakby był zły kąt ustawiony) i zastanawiam się czy to może półośka. Mi też się nie uśmiecha remont skrzyni mimo że mam manual to dużo tańszy. Nie chce być też nadgorliwy bo auto jest sprawne ale myślę że każdy kto jest na forum swojego auta będzie tak samo jak ja drążył temat.... Koledzy forumowicze podzielcie się swoim doświadczeniem...!
  3. Miło że nie jestem sam. Problem jest napewno ciężki do zdiagnozowania ale może jednak ktoś już przerabiał ten temat wcześniej i ma jakieś cenne wskazówki. Ja podejrzewałem skrzynie bo tak mechanik powiedział ale dziwi mnie że słysze to szuranie i cykliczne odgłosy również jak wyrzucam na bieg jałowy i toczę się np. do świateł z prędkościa 40..30.20...10..
  4. Drodzy koledzy mam problem - zagwozdkę z moim AUDI. Poniżej spróbuje nakreślić temat: Problem mam już od 2 tys km. Na początku podczas przyśpieszania i hamowania (SILNIKIEM) przy prędkościach 40-80km/h słyszałem dziwny dźwięk (trochę jakby charakterystyczny dźwięk w każdym samochodzie podczas cofania, trochę jakby zdalnie sterowany samochód, łożysko itp…). Podczas jazdy przy zimnym silniku przy wciśnięciu sprzęgła nie zanikał a po rozgrzaniu silnika przy wciśnięciu sprzęgła zanikał. Pojechałem do mechanika powiedział że wydaje mu się że dźwięk dobiega od skrzyni biegów (ja mam 6 biegowy manual) więc spuściliśmy olej i wymieniliśmy na MOTUL (w spuszczonym oleju nie było żadnych opiułków lub czegoś innego niepokojącego ). Dźwięk nie ustał! Na dzień dzisiejszy nadal jeżdżę z tym problemem i doszedł jeden objaw. Jadąc wolno na biegu jałowym słyszę jakby cykliczne stuki…obtarcia czy coś w tym stylu. Dodam że samochód jeździ i nie mam z nim problemów jedynie ten dźwięk powoduje moją irytację. Proszę o sugestie, pomysły, może ktoś coś podobnego miał…
  5. Witam, Tak jak w moim opisie jestem z Warszawy i jeżdżę AUDI A4 B6 1.8T BEX (190KM)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.