Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kearto88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kearto88 odpowiedział(a) na kearto88 temat w 1.9TDI
    Czujnik wymieniony, błędu czujnika już nie ma a logów nie mogę zrobić bo nie mam takiego kompa ale zrobiłem zdjęcia ze v-skana jeśli pomogą to wrzucam
  2. kearto88 odpowiedział(a) na kearto88 temat w 1.9TDI
    Właśnie na kompoterze cały czas mam błąd czujnika paliwa, a egr działa bo jak podłączam przewód podciśnienia to widać jak się porusza do końca odlaczam go i się zamyka
  3. kearto88 odpowiedział(a) na kearto88 temat w 1.9TDI
    Ok będę w domu w piątek to zrobię a mógłbyś powiedzieć które dokładnie mam zrobic
  4. kearto88 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich pewnie mój problem jest tu gdzieś opisany ale potrzebuje pomocy, już mówię w czym rzecz, ostatnio miałem taką przypadłość że pękł mi pasek od alternatora i dostał się pod koło od rozrządu co przyczyniło sie do tego że przeskoczyć mi rozrząd. Bo rozebraniu wszystkiego ustawieniu od nowa rozrządu, silnik działał normalnie, potem zauważyłem że turbina ma luz na wirniku więc wymieniłem na nową, rozebralem także dolot i okazało się że jest cały zasyfialyczarnym starym szlamem i egr tak samo wszystkowyczyszczone i powinno śmigać i okazało się jednak że nie gdy mam podłączony przewód podciśnieniowe od Egr to jest problem aby ruszyć samochodem jest strasznie słaby i trzeba dać więcej gazu, i zostawia wtedy czarna chmurę dymu z tyłu gdy go odlacze jest dobrze ale czuję że powyżej 3000obr nie ma takiej mocy jak miał kiedyś. Proszę o pomoc
  5. Witam Kolegów jestem tu nowy i może mój temat już się gdzieś pojawił,mam pytanie co do subwoofera nokii czy w każdym audi jest oryginalna wiązka do takiego subwoofera czy trzeba samemu poprowadzi? mam audi a4 b5 1998r i u mnie takiego sprzętu nie ma i chciałbym sobie go podłączyć nie mam tez w tylnych drzwiach głośników i teraz nie wiem czy jeśli kupił bym takie boczki z głośnikami to jest możliwość podpięcia tego pod nie fabryczne radio?proszę o pomoc
  6. Witajcie Koledzy jestem tu nowy i potrzebuje pomocy mam problem z wskaźnikiem temperatury w moim audi a4 avant z 98r. czasami wskazuje temperaturę a czasami wogóle nie rusza się. w czym tkwi problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.