Siemanko chciałbym wam przestawić moją B6 . Model : A4 B6
Rok: 2003
Silnik: 1.8T 163KM
Nadwozie: Avant
póki co jestem zadowolony bo przesiadka z Audi a3 8l 1.6 105KM do B6 1.8T 163KM to nie powiem dla mnie była duża różnica .
Myślę ze od wiosny mogę być jeszcze bardziej zadowolony bo wleci kilka ''Modzików''
W najbliższym czasie wrzucę więcej zdjęć. Plany
Nowe oponki letnie
chip myśle zeby dodać cos okolo 20KM
Dokladka zderzaka tył s line na 2 fifki
Dokładka przód zderzaka s line
odblokowanie FIS + manetki podświetlenie przestrzeni nóg kierowcy i pasażera Do tej pory wymienione/dodane : -Nowe felgi 17 calowe Alutec -Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit -Końcówki wydechu ULTER 90mm N1-90RS -Wymieniony olej ( Rove) + wszystkie filtry -Gałka zmiany biegów ze zwykłej na tą z s-line -Żarówki Osram Night Breaker H7 - Nowe Lampy tył -Nowe welurowe dywaniki -Kierownica 3-ramienna -Oświetlenie LED całego środka + tablica rejestracyjna -CB-radio -Podpięcie AUX do radia Concert II -Pompa paliwa -instalacja gazowa OPTIMA -przyciemnione szyby na 95% - Żarówki LED H7 -przyciemnione tylne lampy folią -fotele z a6 c6. Grzane , el. Ledzwia , wysuwane podnóżki. -kompletny rozrząd INA
-hak odpinany westfalia
14.02.2017 Zrobiłem sobie prezent na walentynki i pozbyłem sie brewek, teraz prezentuje się dużo lepiej
30.05.2017 podłączenie kabla aux do radia Concert II zrobione
nowe felgi właśnie dziś paczka do mnie przyszła , jutro jedziemy zakładać letnie kapcie
16.06.2017
nowe felgi juz założone , dopiero teraz dodaje post ,
+ pomalowanie ramek i znaczka na czarno plastdipem.
Następna rzeczą do zrobienia będzie obniżenie zawieszenia.
25.07.2017
Zmiana kierownicy na 3-ramienną
Dzięki @kufel26
21.08.2017
Nowa gałeczka zmiany biegów
03.01.2018
przyciemnione szyby z tylu na 95%
- 07.02.2018
Osram night breaker nie zdały u mnie egzaminu i poszły w miejsce świateł drogowych , a w miejsce mijania wleciały żarówki ledowe
17.02.18
sciemnienie tylnich lamp folia .
dzieki @kufel26
06.03.18
Zmiana foteli ze zwykłych naleśników na materiałowe kubełki z a6c6. Zostało jedynie podłączyć grzane d*py i elektryczne ledzwia.
14.03.18
wymiana kompletnego rozrządu INA
22.05.18
zalozony odpinany hak westfalia