Treść opublikowana przez arekx123
-
Wibracje podczas hamowania
Nie, masz podobny problem?
-
Stuki w kolumnie?
Ciężko to samemu wymienić? Jak się do tego zabrać
-
Stuki w kolumnie?
Witam. Od dłuższego czasu zauważyłem że przy szybkich ruchach kierownica mam takie stuku jak na filmie. Co to według was może być? Dodam że magiel miałem regenerowany, zawieszenie sprawdzone na stacji. Tylko takie stuki występują na odpalonym aucie. Czy ktoś z was może mi doradzić co mógłbym jeszcze sprawdzić? VID_20210904_184843.mp4
-
Wibracje podczas hamowania
Zamieniałem nic to nie pomogło dodam że zawsze jak zakładam nowe tarcze to 2 tygodnie spokoju i od nowa zaczyna bić a mierzyłem tarcze to nie mają bicia. Więc nie wiem co może być jeszcze przyczyną tego
-
Wibracje podczas hamowania
Witam. Od dłuższego czasu biją mi hamulce podczas hamowania i drży pedał hamulca. Zacząłem od zmiany tarcz klocków lecz po pewnym czasie od nowa problem wrócił. Zmieniłem piasty i łożyska założyłem ponownie nowe tarcze i znowu to samo. Sprawdziłem zawieszenie oraz drążki kierownicze i magiel ale wszystko ok, poniżej wstawiam zdjęcie jak zbiera klocek tarcze, czy ktoś mi może powiedzieć co mógłbym jeszcze sprawdzić i czy klocek dobrze zbiera tarcze waszym zdaniem?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie do osób które wkładały 320mm zamiast 288 na przód, jak cenowo to u was wyglądało jakie tarcze i klocki polecacie do takiego swapu?
-
Klimatyzacja raz się uruchamia raz nie
Witam mam problem po 10km klima się uruchamia lub nie. Po sprawdzeniu błędów w vcds ukazał się taki błąd. Miał ktoś styczność z takim błędem?
-
Sonda lambda problem
Pierwszy jest na gazie drugi na benzynie
-
Sonda lambda problem
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
-
Sonda lambda problem
Od jakiegoś czasu wyskakuje mi check związany z sonda lambda, jest jakiś znawca który pomoże mi lub doradzi co z tym zrobić.? Dodam że mam zrobione logi na gazie i benzynie grup 02 033 ale niestety nie umiem ich odczytać
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
Tak pierwszy jest na gazie.
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
zrobiłem tak jak mówiłeś , mógłbyś rzucić okiem na to ?
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
Wiem o co chodzi poprostu na początku tematu zapomniałem dodać też logi na benzynie bo dodałem na samym gazie. Zrobię tak jak mówisz i wrzucę na stronę vaglogi
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
tu mam jeden na gazie drugi na benzynie jeszcze statyczne zrobie LOG-01-003-020-002.CSV LOG-01-035-002-003.CSV_benzin
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
Jest LPG na gazie to samo się dzieje , po kilku dniach wraca check .
-
Prośba o pomoc przy logach b6 3.0 ASN
czesc od pewnego czasu gnębi mnie taki błąd : 16537 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1 P0153 - 002 - Response too Slow - Intermittent - MIL O zrobiłem logi grup 002 003 020 . Mógłby ktoś zerknąć okiem na te logi ? z góry dzieki LOG-01-003-020-002.CSV
-
Logi 1.9 tdi AVF prosze o sprawdzenie
Prosiłbym o sprawdzenie logów. ostatnio taki błąd mi wyskakuje 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70) P0101 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent czytałem na internecie że to może być coś związane z turbiną dlatego zrobiłem logi grup 001 , 004 , 023 , 003 ,008 ,011 . LOG-01-001-004-023.CSV LOG-01-003-008-011avf.csv
-
Trzęsienie
Jeśli byś usuwal EGR to mógłbyś przy okazji wyrzucić Dpf. Mi tak znajomy polecił oraz to zrobił i jestem bardzo zadowolony. Trzęsienie przestało, auto zaczęło wkoncu normalnie oddychać i jeździć.
-
2.0 bpw dziwny dźwięk z silnika
Ok dzięki zobaczę i będę wiedział czy to to
-
2.0 bpw dziwny dźwięk z silnika
Sprzeglo alternatora zaraz po zgaszeniu auta kręci się jeszcze przez około trzy sekundy więc tak ma być?
-
Trzęsienie
EGR jest winny. Miałem to samo, wyczyścić, zaślepić, usunąć elektronicznie
-
2.0 bpw dziwny dźwięk z silnika
Od paru dni z przodu silnika zaczął mi się wydobywać dziwny dźwięk. Sprawdziłem rolkę od napinacza, myślałem że to ona tak wariuje bo może jest nie dokrecona ale niestety nie, mógłby ktoś rzucić okiem na filmik i doradzić co to się tam dzieje VID_20190909_152837.mp4
-
(AVF) /1.9/ /Avant/ /S line/Stylng 132/Cupra/
Super auto się prezentuje na tych felgach ? mogę wiedzieć skąd kupowales włącznik świateł w chromie?
-
Problem trzeci stop
Witam Mam problem z trzecim stopem Świeci mi tylko do połowy oraz błąd wywala na FIS Tam są jakieś małe żarówki do wymiany czy muszę nowy stop kupować. Miał ktoś podobny problem?