-
Oświetlenie wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej
A jaki model tych żarówek ?
-
Oświetlenie wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej
Witam. Takie pytanko jakie żarówki najlepiej kupić do oświetlenia wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej? Chodzi mi o czyste białe światło żeby rozjaśnić trochę wnętrze. Z góry dzięki za pomoc.
-
Problem z licznikiem gdy jest zimno.
Niestety w Polsce mnie nie ma i raczej szybko mnie nie będzie bo ogólnie mieszkam w Holandii także będę musiał tutaj na miejscu znaleźć jakiegoś elektromechanika lub jakiś serwis. Właśnie miałem też to napisać że koszt takich zegarów w większości to 300 zł więc trochę Cię oskubali.
-
Problem z licznikiem gdy jest zimno.
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, niedawno zostałem posiadaczem Audi A4 jak w temacie i mam jeden mały problem. Chodzi o to że np gdy jest zimno nie odpalają mi się obrotomierz oraz prędkościomierz reszta działa poprawnie, ale np gdy przejadę się kilka km zgaszę samochód i odpalę na nowo wszystko działa poprawnie może ktoś wie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ok mój błąd przepraszam zapamiętane że tutaj się tylko witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, niedawno zostałem posiadaczem Audi A4 jak w temacie i mam jeden mały problem. Chodzi o to że np gdy jest zimno nie odpalają mi się obrotomierz oraz prędkościomierz reszta działa poprawnie, ale np gdy przejadę się kilka km zgaszę samochód i odpalę na nowo wszystko działa poprawnie może ktoś wie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.