Treść opublikowana przez plaski31
-
zawieszenie audi a4 b6 AVANT QUATTRO
Witam wszystkich, zakupiłem audi a4 b6 avant quattro 1.8T 190km BEX, i niskie mam zawieszenie 1be, chcę podnieść i wystarczy zmienić sprężyny na 1ba by się podniosło?
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Tak ale była temperatura opuszczona do 20 a jak została podniesiona do 30 to jest ok. Zobaczę dłużej jak będzie
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Wtryski Hana, prawdę mówiąc nie było problemu do chipa i obniżenie temperatury przełączania się z PB na LPG. gaz był montowany w 2015
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
miałem 35 stało sie pewnie dla tego że zmieniana była temperatura po chipie
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Jeździłem tydzień na benzynie i wszystko dobrze było, przerzuciłem na gaz i prawie to samo, dławił się chwilowo i zaczął migać Check więc puściłem gaz i się unormowało. Podniosłem temperaturę by się gaz przełączał przy 30 stopniach i na razie jest ok. Jak długo to się okaże
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Spróbuję , a jeśli chodzi o czujnik cieczy to w którym miejscu dokładnie jest? Mogę się mylić ale ma ze dwa czujniki
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Tylko że w tym przypadku musiałbym wykasować błędy i jeździć na benzynie długo skoro po dwóch dniach się zapala check ale nie ukrywam że jest to sposób, dzięki
-
Check eingen, wypadanie zapłonu
Witam serdecznie wszystkich Mam problem w swoimi aucie audi a4 b61.8.T z wypadaniem zapłonu na 4 cylindrze według skanera, ogólnie rozpoznano nieregularne cykle spalania. Zamieniałem cewki zapłonowe a 1 cewkę kupiłem nową i nadal pokazuje 4 cylinder. Nie zauważyłem na spadku mocy jedynie obrotomierz delikatnie czasem się poruszy jak stoję np. na światłach. Zamieszczam zdjęcia ze skanera, sytuacja przedstawia się że przy większym rozpędzeniu się samochodu i zaczyna migać check engine, zacznie się dławić samochód więc jak zdejmę nogę z gazu to się normuje miganie checka, oczywiście dzieje się to jak jadę na gazie a nie sprawdzałem czy na benzynie jest tak samo, po pewnym czasie zaświeci się na stałe check. Wrażenie mam jak by zalewało gazem i czuć gaz. Z tego co zaobserwowałem to zaczyna migać albo świecić się check engine na stałe. Gdy wykasuję błędy to ze 2 dni np.jest dobrze i wszystko wraca to samo. Nie wiem o co chodzi z czujnikiem temperatury cieczy. Powiedziano mi że może być wina sondy lambdy ale nie jestem pewny. Może ktoś z was bardziej się zna, czytałem wiele o zapalaniu się checku o wypadaniu zapłonu ale w moim 1.8T są inne objawy niż są opisane, mogę się mylić. Posłucham z przyjemnością waszych rad
-
źle działający ABS oraz Trakcja Audi a4 b6
Czujnik wymieniłem na nowy i jest to samo, rok temu wymieniłem z drugiej strony i było wszystko dobrze, akumulator mam słaby ale zapala bez problemu
-
źle działający ABS oraz Trakcja Audi a4 b6
Mam problem z ABS oraz z trakcją, zapalają się jednocześnie pod czas uruchomienia silnika, abs nie działa oraz trakcja, zgaszę silnik i ponownie zapalę to wszystko ok. Zgaszę silnik po dojechaniu np. sklep i znowu to samo. Jaka może być przyczyna?
- ABS Audi a4 b6
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Życzę powodzenia
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Dzięki. Logów nie mam, jest w trakcie testów i na hamownie będę jechał
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
czy wtryski od 1.8T 150km, 163km różnią się wydajnością? jaka jest między nimi różnica?
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Mapa nie jest gotowcem, zgrane z mojego i robione pod sterownik.
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Dzięki. ale zastanawia mnie to że na mocnej odcina a na słabszej jest dobrze. Jak robić to uważam na mocną mapę bez przesady oczywiście np.180 a 200km to różnica
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
może i pojęcia nie mam dużego ale wiele osób u tej osoby wgrało i działa, więc dla tego pytam a bex to cena, kolega wgrał do 163 km i działa wiec dla tego pytam. Najlepiej jest powiedzieć zrobić tylko problem zrobić.
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Witam wszystkich. posiadam Audi a4 b6 1.8T 150km. fabrycznie silnik AVJ zrobiłem chipa i jak wgrałem mapę do 200km. to jakby robiła się odcinka. Wgraliśmy mapę do 180 km. jest dobrze. Czy wtryski audi a4 b6 1.8T 150km. ma za słabe że odcina na biegach jak się dłużej gaz przytrzyma? Myślałem zakupić wtryski od 163km. Kolega ma z silnikiem 1.8T ale 163km fabrycznie i ta mapa działa. Miał ktoś podobny przypadek???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów
-
jak na ciągnąc hamulec ręczny w audi a4 b6
jak na ciągnąc hamulec ręczny w audi a4 b6 *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
-
ABS się świeci i kontrolka od trakcji
Witam wszystkich. wymieniłem czujnik ABS przy kole i okazało się że to była wina czujnika , wszystko jest dobrze w tej chwili
-
Klimatyzacja audi a4 b6 1.8T
Witam, wyszło na to że było za mało czynnika i w tej chwili działa dobrze klimatyzacja od tygodnia. Pozdrawiam
-
ABS się świeci i kontrolka od trakcji
w tej chwili nie mam drugiego i muszę kupić było by dobrze gdyby się okazało tylko czujnik przy kole, będę próbował
-
ABS się świeci i kontrolka od trakcji
Witam, wie ktoś jaka przyczyna? nikt z was nie miał podobnej sytuacji?
-
ABS się świeci i kontrolka od trakcji
załączam kolejne zdjęcie z Vaga i po wykonaniu sprawdziłem czy jest przewód naderwany i nic nie wskazało, w chwili obecnej po za paleniu jest dobrze i jak jechałem to się zapaliło na zakręcie ale nie jestem pewny czy przed czy po, zgasiłem podczas jazdy i odpaliłem i kontrolki zgasły