Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Janosik A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Janosik A4

  1. Ale jesli jest gorzej to cos sie musi dziać
  2. Janosik A4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, wczoraj sprawdzalem przyspieszenie do 100 w moim audi bo dostalem do tego urządzenie pomiarowe. Pierwszy pomiar z kiepskim startem to wynik 9,5sec a kazdy kolejny byl coraz slabszy, nawet 11,3sec. Troche mnie to zdziwilo wiec porownalem 100-160 ktore wcześniej wynosilo 11sec a wczoraj wyszlo okolo 14,5sec Dodam ze autko jest po programie a turbo ładuje tak samo jak przed spadkiem (posiadam zegar doladowania ) Co moze byc przyczyna spadku mocy? Jakas rurka puscila?
  3. Janosik A4 odpowiedział(a) na Janosik A4 temat w 1.9TDI
    Teoretycznie ceny są prawie te same. I pytanko jak to wpływa na moc
  4. Janosik A4 odpowiedział(a) na Janosik A4 temat w 1.9TDI
    Na to wygląda tylko pytanie dlaczego tu jest vnt15
  5. Janosik A4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, niedawno kupilem a4 b6 1.9tdi o seryjnej mocy 130km aktualnie jest to około 170km Gość twierdził ze jest założone wydajniejsze turbo wiec postanowiłem sprawdzić. Turbina siedzi VNT15 czyli od słabszej wersji ... Czy ma ona wpływ na osiągi? I czy ktoś sie domyśla dlaczego założył mniejsza niż była oryginalnie? Dodam ze wskaźnik boost pokazuje 1.6bara ale nie jestem pewny czy działa 100% dobrze
  6. Janosik A4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Niedawno kupilem a4 b6 130km i gość twierdził ze jest jakąś wydajniejsze tarbina. Z ciekawości to sprawdzilem i jest vnt15 czyli turbo od 115km lub 101km Pytanko do zorientowanych? W jakim celu założono mniejsze turbo i czy ma to negatywny wpływ na osiągi Dodam ze autko ma około 170km i do 4 biegu ładnie ciągnie a na 5 i 6 juz kiepsko mniej więcej jak seria. Wskaźnik boost pokazuje 1.6bar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.