Witam, wczoraj sprawdzalem przyspieszenie do 100 w moim audi bo dostalem do tego urządzenie pomiarowe.
Pierwszy pomiar z kiepskim startem to wynik 9,5sec a kazdy kolejny byl coraz slabszy, nawet 11,3sec. Troche mnie to zdziwilo wiec porownalem 100-160 ktore wcześniej wynosilo 11sec a wczoraj wyszlo okolo 14,5sec
Dodam ze autko jest po programie a turbo ładuje tak samo jak przed spadkiem (posiadam zegar doladowania )
Co moze byc przyczyna spadku mocy? Jakas rurka puscila?
Witam, niedawno kupilem a4 b6 1.9tdi o seryjnej mocy 130km aktualnie jest to około 170km
Gość twierdził ze jest założone wydajniejsze turbo wiec postanowiłem sprawdzić.
Turbina siedzi VNT15 czyli od słabszej wersji ...
Czy ma ona wpływ na osiągi? I czy ktoś sie domyśla dlaczego założył mniejsza niż była oryginalnie?
Dodam ze wskaźnik boost pokazuje 1.6bara ale nie jestem pewny czy działa 100% dobrze
Witam,
Niedawno kupilem a4 b6 130km i gość twierdził ze jest jakąś wydajniejsze tarbina. Z ciekawości to sprawdzilem i jest vnt15 czyli turbo od 115km lub 101km
Pytanko do zorientowanych?
W jakim celu założono mniejsze turbo i czy ma to negatywny wpływ na osiągi
Dodam ze autko ma około 170km i do 4 biegu ładnie ciągnie a na 5 i 6 juz kiepsko mniej więcej jak seria.
Wskaźnik boost pokazuje 1.6bar