-
Wolno opadające obroty.
Czwórnik ten co wchodzi w pokrywę zaworów ja mam ten z literką Q i nadal to samo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wolno opadające obroty.
Wcześniej czyli kiedy coś się działo przed tym czy z dnia na dzień się źle zrobiło ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wolno opadające obroty.
Wymieniałem membranę gruszki podciśnienia bo była pęknięta i jak wiadomo też to nic nie pomogło Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wolno opadające obroty.
Zaworki nie trzymały ciśnienia a eżektor wymieniłem bo myślałem że będzie dobrze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wolno opadające obroty.
Ja u siebie wymieniłem eżektor zaworki czwórnik odmy ten z literką Q i nadal to samo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
No i u mnie też to nic nie dało [emoji848] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Różnica między skrzyniami FTX/GBM
Cześć, chciałem się dowiedzieć jaka jest różnica między skrzyniami biegów do silnika ALT jest skrzynia o oznaczeniu GBM 5 biegów którą posiadam i FTX 5 biegów która również jest montowana w silnikach Alt . pozdrawiam
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
A Ty wiesz ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Cześć, dzisiaj tak z nudów jak jechałem samochodem to rozpędziłem się do ok 50km/h wrzuciłem luz i tak się toczyłem z puszczonym pedałem sprzęgła po dodaniu gazu i puszczeniu obroty same się podnoszą i to bardzo z ok 2 do 3 tysięcy albo i więcej, miałem nagrać to telefonem ale nie miałem możliwości, coś musi to być związane jakieś opóźnienia w reakcji występują tylko czego ?
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Ja właśnie mam taki zamiar żeby odłączyć ten czujnik tylko że teraz mi się nie chce bawić bo jest zimno
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Witam, nie wiem co się będzie działo nie testowałem tego, może ktoś się wypowie kto więcej wie na ten temat.
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Ja jestem spod warszawy
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
Ja kupiłem oryginalny eżektor z serwisu audi i u mnie też syczy eżektor jak przycisnę ten przewód to ustaje..
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
http://allegro.pl/czujnik-halla-audi-a3-a4-a6-vw-passat-058905161b-i6784798054.html
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
A odpięcie czujnika temperatury ? miałem tak że na włączonej klimatyzacji temperatura płynu chłodniczego spadała mi do ok 70 stopni nie występowały te objawy z którymi nie możemy się uporać
Michał Kalita
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta