Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał Kalita

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Michał Kalita odpowiedział(a) na Skrillex temat w 2.0
    Czwórnik ten co wchodzi w pokrywę zaworów ja mam ten z literką Q i nadal to samo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Michał Kalita odpowiedział(a) na Skrillex temat w 2.0
    Wcześniej czyli kiedy coś się działo przed tym czy z dnia na dzień się źle zrobiło ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. Michał Kalita odpowiedział(a) na Skrillex temat w 2.0
    Wymieniałem membranę gruszki podciśnienia bo była pęknięta i jak wiadomo też to nic nie pomogło Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Michał Kalita odpowiedział(a) na Skrillex temat w 2.0
    Zaworki nie trzymały ciśnienia a eżektor wymieniłem bo myślałem że będzie dobrze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Michał Kalita odpowiedział(a) na Skrillex temat w 2.0
    Ja u siebie wymieniłem eżektor zaworki czwórnik odmy ten z literką Q i nadal to samo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. No i u mnie też to nic nie dało [emoji848] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Cześć, chciałem się dowiedzieć jaka jest różnica między skrzyniami biegów do silnika ALT jest skrzynia o oznaczeniu GBM 5 biegów którą posiadam i FTX 5 biegów która również jest montowana w silnikach Alt . pozdrawiam
  8. A Ty wiesz ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Cześć, dzisiaj tak z nudów jak jechałem samochodem to rozpędziłem się do ok 50km/h wrzuciłem luz i tak się toczyłem z puszczonym pedałem sprzęgła po dodaniu gazu i puszczeniu obroty same się podnoszą i to bardzo z ok 2 do 3 tysięcy albo i więcej, miałem nagrać to telefonem ale nie miałem możliwości, coś musi to być związane jakieś opóźnienia w reakcji występują tylko czego ?
  10. Ja właśnie mam taki zamiar żeby odłączyć ten czujnik tylko że teraz mi się nie chce bawić bo jest zimno
  11. Witam, nie wiem co się będzie działo nie testowałem tego, może ktoś się wypowie kto więcej wie na ten temat.
  12. Ja kupiłem oryginalny eżektor z serwisu audi i u mnie też syczy eżektor jak przycisnę ten przewód to ustaje..
  13. http://allegro.pl/czujnik-halla-audi-a3-a4-a6-vw-passat-058905161b-i6784798054.html
  14. A odpięcie czujnika temperatury ? miałem tak że na włączonej klimatyzacji temperatura płynu chłodniczego spadała mi do ok 70 stopni nie występowały te objawy z którymi nie możemy się uporać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.