Treść opublikowana przez marcin1010i
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
witam czy ktos sie orientuje co sie moze dziac otoz chodzi o to ze jak zapalam auto na mrozie to normalnie odpala a po chwili samo gasnie.i pojawia sie kontrolka oleju.i pozniej niechce odpalic...tak jak by paliwa niedostawalo albo cos....
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
a masz jakis link na alegro czy gdzie to idzie dostac??? http://allegro.pl/adapter-do-sterowania-z-kierownicy-audi-a3-a4-a6-i6463056212.html Hheh nie ogarniam jesz tego wklejania itd ale proszę bardzo coś tam znalazłem dzieki wielkie
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
a masz a masz jakis link na alegro czy gdzie to idzie dostac???
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
brak komunikacji po Canie z nie ori Radiem aha czyli nic z tego dzieki...
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
nie dokupi takich kabli zeby to podlaczyc??
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
witam zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala pomoze ktos jakimi to kablami podpiac???
-
korbka
witam potrzebuje korbke do opuszczania szyb tyl audi a4 b6 2001.czy podejda inne np z vw czy musza byc oryginalne orientuje sie ktos???