isidur

Pasjonat
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O isidur

  Informacje

  • Imię
   Robert
  • Lokalizacja
   Polska

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2001
  • Silnik
   1.9 TDI
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  94 wyświetleń profilu
  1. isidur

   Koledzy, została mi ostatnia kwestia do rozkminienia,mianowicie łożyska na przód. Niby nic skomplikowanego vkba 1356,ale wszystkie katalogi podają niby dobre wymiary 82/43/37, stare mają takie same wymiary,prawie...otóż stare łożysko ma dwie średnice wewnętrzne,przy piaście 45mm,przy przegubie 43mm. Katalogi podają wewnątrz tylko 43mm.Czy to jest to łożysko, mianowicie vkba 1356?
  2. isidur

   ...i taką odpowiedź lubię,dzięki i pozdro. Panowie,czy te gumowe tuleje(te wymienne) prowadnic zacisku systemu ate należy smarować,czy też mają pozostać suche?
  3. isidur

   ...im więcej czytam i pytam,tym mniej wiem. Koledzy doradźcie,jakie tarcze kupić(345mm),już miałem pewniaka,ale dowiedziałem się,że zimmermann'y lubią się krzywić i dodatkowo piszczeć...może brembo,brat ma takie 345tki w golfie 6 gti i póki co,nie narzeka. Kolejna kwestia kupić gładkie,czy nawiercane/nacinane,klocki zwykłe,czy ceramiczne,auto nie będzie służyło,jako rally car,ale z racji swojej wagi i mocy będę potrzebował skutecznych hamulców. Dev,może doradzisz co kupić,jaki zestaw tarcz będzie odpowiedni,jakie klocki?
  4. isidur

   Ponawiam,tarcza 345/46.5 wejdzie na felgę 17" et 37...wszystkie znaki mówią,że tak,ale chciałbym poznać wasze zdanie.
  5. isidur

   Gwoli ścisłości,felga 17" phoenix ET 37 wyda pod 345mm?...bo takie będą na zimówkach,letnie 18".
  6. isidur

   Pytanie,jakie tarcze 345mm kupić ate,czy zimmermann?...oczywiście gładkie.
  7. isidur

   A więc blachy od s4b6 nie pasują,zatem trzeba kupić te od w8,tyle udało mi się już organoleptycznie sprawdzić,zostaje już tylko kompletować brakujące elementy i zakładać.
  8. isidur

   Panowie mniejsza oto,od którego rocznika rocznika ważne,że mam te grube.
  9. isidur

   Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie. Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na metalowych zwrotnicach od s4.
  10. isidur

   Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie. Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam.
  11. isidur

   Dzięki za info.Co do tych blach,jak nie uda mi się zdobić wymiarów od tych alu,to będę zmuszony kupić te od w8,niemniej jednak proszę ludzi dobrej woli o podanie mi tych wymiarów. Pozdrawiam.
  12. isidur

   Problem polega na tym,że nie znam tych wymiarów w zwrotnicy od a4b6,tym samym na osłonie. O ile mogę je bez trudu złapać na zwrotniach od s4b5,o tyle nie mam jak tego zrobić w tych aluminiowych.,a muszę je znać chcąc kupić te osłony. Od jakiego modelu auta mają być te dolne wahacze?
  13. isidur

   Do passata b5 fl,mam już wszystko,co potrzebne(niemal wszystko,poza tarczami i klockami,ale to najmniejszy problem)są zwrotnice,zaciski,jarzma,teraz myślę nad blachami te od s4b6 bardziej mi leżą,tylko nie wiem,jak z rozstawem otworów pod ich mocowanie. Na oko wygląda to dobrze powinny pasować,ale na pewności nie mam.Może mi ktoś zmierzyć rozstaw śrubek mocujących osłonę w alu zwrotnicy wymiar a i b?...może być też do tej górnej,czyli od 3ciego do 4tego otworu,licząc od dołu. Miałbym wtedy 100% pewności.
  14. isidur

   To już dzięki wam wiem,ale chciałbym zapodać osłony 8E0 615 311-312/C wiem,że mają 4 otwory,trzy z nich powinny pasować na metalową zwrotnicę...ale czy pasują,to jest zasadnicze pytanie? Te osłony mają większą powierzchnię,obrazowo zaczynają się na godzinie 16tej,a kończą na 13tej podczas ,gdy te od w8 kończą się na godzinie 10tej...mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi.
  15. isidur

   Konkretne pytanie,czy rozstaw 3ech z 4rech śrub osłon 8E0 615 311-312/C będzie pasował pod stalowe zwrotnice od s4b5/w8? Bo osobiście wolałbym założyć te osłony,gdyż w większym stopniu zakrywają tarczę,a ewentualne wywiercenie 4tego otworu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu,jest na tyle miejsca w stalowej zwrotnicy...tylko,czy te trzy otwory na osłonie i zwrotnicy będą się pokrywały? Patrząc na zdjęcia,jest na 90% szans.