isidur

Pasjonat
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O isidur

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Imię
   Robert
  • Lokalizacja
   Polska

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2001
  • Silnik
   1.9 TDI
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  20 wyświetleń profilu
  1. A więc blachy od s4b6 nie pasują,zatem trzeba kupić te od w8,tyle udało mi się już organoleptycznie sprawdzić,zostaje już tylko kompletować brakujące elementy i zakładać.
  2. Panowie mniejsza oto,od którego rocznika rocznika ważne,że mam te grube.
  3. Ale ja pisałem o passacie b5 fl,na szczęście zwrotnice od s4b5 mają identyczne sworznie,jak te w passacie. Musiałem kupić jedną osłonę od a4b6,za grosze,ale będę miał pewność,czy posadzę toto na metalowych zwrotnicach od s4.
  4. Dev,aleś mnie nastraszył z tymi wahaczami nośnymi,na szczęście moje mają duży sworzeń,więc mimo chodem kilka stówek w kieszeni zostanie. Dzięki za wszelką pomoc,jak już wszystko zeswapuję,to zapodam kilka fotek,pozdrawiam.
  5. Dzięki za info.Co do tych blach,jak nie uda mi się zdobić wymiarów od tych alu,to będę zmuszony kupić te od w8,niemniej jednak proszę ludzi dobrej woli o podanie mi tych wymiarów. Pozdrawiam.
  6. Problem polega na tym,że nie znam tych wymiarów w zwrotnicy od a4b6,tym samym na osłonie. O ile mogę je bez trudu złapać na zwrotniach od s4b5,o tyle nie mam jak tego zrobić w tych aluminiowych.,a muszę je znać chcąc kupić te osłony. Od jakiego modelu auta mają być te dolne wahacze?
  7. Do passata b5 fl,mam już wszystko,co potrzebne(niemal wszystko,poza tarczami i klockami,ale to najmniejszy problem)są zwrotnice,zaciski,jarzma,teraz myślę nad blachami te od s4b6 bardziej mi leżą,tylko nie wiem,jak z rozstawem otworów pod ich mocowanie. Na oko wygląda to dobrze powinny pasować,ale na pewności nie mam.Może mi ktoś zmierzyć rozstaw śrubek mocujących osłonę w alu zwrotnicy wymiar a i b?...może być też do tej górnej,czyli od 3ciego do 4tego otworu,licząc od dołu. Miałbym wtedy 100% pewności.
  8. To już dzięki wam wiem,ale chciałbym zapodać osłony 8E0 615 311-312/C wiem,że mają 4 otwory,trzy z nich powinny pasować na metalową zwrotnicę...ale czy pasują,to jest zasadnicze pytanie? Te osłony mają większą powierzchnię,obrazowo zaczynają się na godzinie 16tej,a kończą na 13tej podczas ,gdy te od w8 kończą się na godzinie 10tej...mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi.
  9. Konkretne pytanie,czy rozstaw 3ech z 4rech śrub osłon 8E0 615 311-312/C będzie pasował pod stalowe zwrotnice od s4b5/w8? Bo osobiście wolałbym założyć te osłony,gdyż w większym stopniu zakrywają tarczę,a ewentualne wywiercenie 4tego otworu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu,jest na tyle miejsca w stalowej zwrotnicy...tylko,czy te trzy otwory na osłonie i zwrotnicy będą się pokrywały? Patrząc na zdjęcia,jest na 90% szans.
  10. W jakim stopniu ta osłona od w8/334mm będzie kryła tarczę 345mm?...innymi słowy,czy osłona będzie widoczna,czy też nie?
  11. D 4394 numer zestawu uszczelniającego bez tłoczka/D 41661 C z tłoczkiem. Koledzy okazuje się,że mam jeszcze jeden mały dylamacik. Czy osłony 8E0 615 311C/312C będą pasowały na żeliwne zwrotnice? Aluminiowe mają,jak widzę 4 otwory,ale trzy z nich są chyba o identycznym rozstawie,jak w żeliwiaku.
  12. ...to jest avf,więc domniemam,że przegub jest duży. Co do blaszek,to te ala s4 mają numer 11.8116-0006.2 długość 174mm,tyle tylko,że być może trzeba je będzie pomalować,o ile srebrny Ci nie przeszkadza,kupić naklejki,nakleić,następnie prysnąć bezbarwnym i bajka. Robię tak u siebie z tym,że moje nowe blaszki mają numer 11.8116-0388.2 długość 184mm,naklejki już w drodze logo S6,niebawem wszystko będzie pomalowane piecowo,blaszki na czarno,jak odbiorę,to wrzucę kilka fotek. Zwrotnice już kupione,też trzeba będzie piaskować i malować,ale mam u kogo i za niedużą kasę...dziękuję za pomoc!
  13. Ostatecznie jednak będą zwrotnice od s4,wyjdzie relatywnie najtaniej. Kupię zwrotnice z piastami teraz pytanie,co z przegubami,te z b5tki będą pasowały?...bo zawsze,o ile podejdą,mogę w zwrotki od s4 wsadzić piasty od b5tki,albo zostać przy tych od s4...tylko jak z przegubem? Gdybym się dowiedział,to temat miałbym obcykany,nauczyciele help!
  14. Kuźwa,jak nie urok,to sraczka...a jak wygląda sprawa adapterów,robił ktoś z was takie zabiegi? Muszę to jakoś rozgryźć.A co jest nie tak z tymi piastami,mógłbyś nieco jaśniej? Dopiero się uczę b 5tki,ze wszystkimi jej urokami.
  15. Dzięki za zainteresowanie się tematem,poszukam żeliwiaków od s4,ale aluminiowe od a4b6 z zaciskiem 981/982 będą wymagały tarczy o wysokości 46.5mm? To jest najważniejsze pytanie,bo żeliwne pewnie pod tym względem będą identyczne,jak alu,mowa o wymaganej wysokości tarczy 345tki. Mały edit...ceny tych zwrotnic od s4 są zawrotne za taką kasę,to kupię dwie tarcze zimmermnna 100.3326.52,zostanę przy alu od a4b6,bo skoro taki kolos a6 daje sobie radę na aluminiowych,to passat też podoła.