-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Dodam zaworek jest umieszczony z przodu grilla po lewej stronie trzeba odkręcić maskownice roboty na dwie minuty
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Witam odnośnie wymiany czujnika klimatyzacji, jeżeli mamy nabita klimę to trzeba bardzo szybko zacząć wykręcać czujnik, zaworek pod którym wkręcony jest czujnik działa na zasadzie wentyla samochodowego
-
wymiana maglownicy audi a4b5 1.8 ADR 95.5
jest ponoć jakiś czujnik prędkości który powoduje ze podczas dużej prędkości kierownica staje się bardziej sztywna, jak widziałem procedurę od afn to nic takiego, niektórzy coś mówią że sanki trzeba odkręcić
-
wymiana maglownicy audi a4b5 1.8 ADR 95.5
panowie mam parę pytań pierwsze czy maglownica w tym modelu ma czujnik. drugie pytanie czy da rade ja wymienić bez kanalu, i czy wymiana nastepuje tak samo jak w afn co kolega pisze na forum, jak tak to poprosze jakiś opis lub numer tel
-
Immobilaizer
koledzy tez miałem problem z immo, latałem szukałem a to proste, najlepiej kupić emulator immo koszt około 70 zł i po problemie,
-
wysokie spalanie
dzieki strary za odpowiedź, byłem u kumpla na warsztacie i wszystko z kata poszło do tłumnika, spalanie okolo 15 litrów w miescie, ps co sądzicie lepiej wymienić tyłumnik czy go jakoś czyścić
-
wysokie spalanie
panowie i tutaj się pojawia mój następny problem, mam problem z podpięciem kompa jest zasilanie na linii k, jest plus i masa i nie mogę się za nic połączyć, nie wiem co jest grane, jak wiecie to pomóżcie
-
wysokie spalanie
panowie pierwszą objawom było to że jak odpaliłem silnik to katalizator bardzo mocno grechotał było słychać jak wszystko w nim lata, zaraz po tym samochód stracił moc, dużo mocy strasznie muli, zacząłem obserwować spalanie na początku zaczął palić około 1,5 litra więcej, teraz jak już grechotanie sie zmniejszyło auto dalej muli i zarazem spalanie się zwiększyło około 2,5 litra więcej, kumpel powiedział że to zatkany kata i trzeba wyjąć środek z kata, co wy panowie na to
-
VAG bezpośrednio do komputera
mam pytanie czy kabel vag można podpiąć bezpośrednio do komputera, jak tak to które to są kabelki, problemem jest to że nie działa mi gniazdo diagnostyczne, jest w nim zasilanie na lini k tez jest ale skaner ani laptop nie mogą się połączyć co może byc tego przyczyną
-
gniazdo diagnostyczne
panowie mam pytanie jak i gdzie powinno być podłączone gniazdo diagnostyczne nadmienię że dochodzą trzy kabelki masa jest ok linia k ok tylko niema plusa, po podłączeniu plusa od gniazda zapalniczki mam napięcie ale nadal komputer nie widzi mi gniazda
-
gniazdo diagnostyczne
panowie mam pytanie jak i gdzie powinno być podłączone gniazdo diagnostyczne nadmienię że dochodzą trzy kabelki masa jest ok linia k ok tylko niema plusa, po podłączeniu plusa od gniazda zapalniczki mam napięcie ale nadal komputer nie widzi mi gniazda
-
wysokie spalanie
panowie mam pytanie czy, zwiększone spalanie może być przyczyną uszkodzony katalizator, nadmienię że zaczął grechotać
-
katalizator
panowie mam pytanie, prawdopodobnie rozpadł mi sie katalaizator, słychać w nim grechotanie, mam pytanie czy w zawiązku z tym mogę przez to odczuwać spadek mocy
-
gniazdo diagnostyczne
panowie mam problem audi a4b5 1.8 adr rok 95, mam gniazdo diagnostyczne umieszczone pomiędzy fotelami dochodzą do niego trzy kabelki, brak jest zasilania, może podpowiedzieć dokąd idzie wiązka i jak sprawdzić czy pozostałe przewody są dobrze podłączone, nadmienię że już podłączyłem plus z zapalniczki i nic, komputer nic nie widzi proszę o pomoć
-
lampka podsufitki
panowie mam pytanie jakie napięcie w lampce podsufitki, bo mi pokazuje 5v a żarówki są na 12 *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. - Temat przeniesiony.
krzysztof1975
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta