Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysztof1975

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dodam zaworek jest umieszczony z przodu grilla po lewej stronie trzeba odkręcić maskownice roboty na dwie minuty
  2. Witam odnośnie wymiany czujnika klimatyzacji, jeżeli mamy nabita klimę to trzeba bardzo szybko zacząć wykręcać czujnik, zaworek pod którym wkręcony jest czujnik działa na zasadzie wentyla samochodowego
  3. jest ponoć jakiś czujnik prędkości który powoduje ze podczas dużej prędkości kierownica staje się bardziej sztywna, jak widziałem procedurę od afn to nic takiego, niektórzy coś mówią że sanki trzeba odkręcić
  4. panowie mam parę pytań pierwsze czy maglownica w tym modelu ma czujnik. drugie pytanie czy da rade ja wymienić bez kanalu, i czy wymiana nastepuje tak samo jak w afn co kolega pisze na forum, jak tak to poprosze jakiś opis lub numer tel
  5. krzysztof1975 odpowiedział(a) na Noathak temat w Audi A4 B5
    koledzy tez miałem problem z immo, latałem szukałem a to proste, najlepiej kupić emulator immo koszt około 70 zł i po problemie,
  6. krzysztof1975 odpowiedział(a) na krzysztof1975 temat w 1.8
    dzieki strary za odpowiedź, byłem u kumpla na warsztacie i wszystko z kata poszło do tłumnika, spalanie okolo 15 litrów w miescie, ps co sądzicie lepiej wymienić tyłumnik czy go jakoś czyścić
  7. krzysztof1975 odpowiedział(a) na krzysztof1975 temat w 1.8
    panowie i tutaj się pojawia mój następny problem, mam problem z podpięciem kompa jest zasilanie na linii k, jest plus i masa i nie mogę się za nic połączyć, nie wiem co jest grane, jak wiecie to pomóżcie
  8. krzysztof1975 odpowiedział(a) na krzysztof1975 temat w 1.8
    panowie pierwszą objawom było to że jak odpaliłem silnik to katalizator bardzo mocno grechotał było słychać jak wszystko w nim lata, zaraz po tym samochód stracił moc, dużo mocy strasznie muli, zacząłem obserwować spalanie na początku zaczął palić około 1,5 litra więcej, teraz jak już grechotanie sie zmniejszyło auto dalej muli i zarazem spalanie się zwiększyło około 2,5 litra więcej, kumpel powiedział że to zatkany kata i trzeba wyjąć środek z kata, co wy panowie na to
  9. mam pytanie czy kabel vag można podpiąć bezpośrednio do komputera, jak tak to które to są kabelki, problemem jest to że nie działa mi gniazdo diagnostyczne, jest w nim zasilanie na lini k tez jest ale skaner ani laptop nie mogą się połączyć co może byc tego przyczyną
  10. panowie mam pytanie jak i gdzie powinno być podłączone gniazdo diagnostyczne nadmienię że dochodzą trzy kabelki masa jest ok linia k ok tylko niema plusa, po podłączeniu plusa od gniazda zapalniczki mam napięcie ale nadal komputer nie widzi mi gniazda
  11. panowie mam pytanie jak i gdzie powinno być podłączone gniazdo diagnostyczne nadmienię że dochodzą trzy kabelki masa jest ok linia k ok tylko niema plusa, po podłączeniu plusa od gniazda zapalniczki mam napięcie ale nadal komputer nie widzi mi gniazda
  12. krzysztof1975 opublikował(a) temat w 1.8
    panowie mam pytanie czy, zwiększone spalanie może być przyczyną uszkodzony katalizator, nadmienię że zaczął grechotać
  13. panowie mam pytanie, prawdopodobnie rozpadł mi sie katalaizator, słychać w nim grechotanie, mam pytanie czy w zawiązku z tym mogę przez to odczuwać spadek mocy
  14. panowie mam problem audi a4b5 1.8 adr rok 95, mam gniazdo diagnostyczne umieszczone pomiędzy fotelami dochodzą do niego trzy kabelki, brak jest zasilania, może podpowiedzieć dokąd idzie wiązka i jak sprawdzić czy pozostałe przewody są dobrze podłączone, nadmienię że już podłączyłem plus z zapalniczki i nic, komputer nic nie widzi proszę o pomoć
  15. krzysztof1975 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    panowie mam pytanie jakie napięcie w lampce podsufitki, bo mi pokazuje 5v a żarówki są na 12 *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. - Temat przeniesiony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.