Treść opublikowana przez Grzesiu-5
- Multitronic
-
Multitronic
Mam taki problem z 6 biegowym multitronic em silnik 2,5 Tdi v6 2002 rok. Auto wczoraj pod sklepem ruszyło mi po dodaniu większej ilości gazu... Zaczęły mrygac literki PRND. CZY MOŻE BYĆ TO SPOWODOWANE BRAKIEM ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI OLEJU??? A I DWA BLEDY WYSKOCZYLY ZAŁĄCZAM ZDJECIE
-
Schemat podciśnieniowe turbiny doladowania
Witam potrzebuje schemat wszystkich wężykow podciśnieniowe Audi a 4b6 2.5 tdi kod silnika Aym. BARDZO PROSZĘ NIE MA JUŻ NA FORUM TYCH ZDJĘĆ. POZDRAWIAM
-
OŚWIETLENIE WYBIERAKA MULTITRONIC
CO MI PORADZICIE NIE POSWIETLAJĄ MI SIE LITERKI PNRD I PLUS I MINUS JAK TO NAPRAWIC????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
w 02 witam mam vaga i nie ma zadnego błędu.... Gdzie sprawdzałes błędy? w 02 automatyczna skrzynia witam mam vaga i nie ma zadnego błędu.... Gdzie sprawdzałes błędy? a gdzie mam sprawdzić moze wiesz?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
nie tylko ten buzik się świeci żeby wcisnąc pedał tylko ten bucik sie świeci
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam vaga i nie ma zadnego błędu....
-
Nowicjusz - wątek powitalny