Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdanek89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zdanek89

  1. Odnosnie wspomnianego problemu. Udało mi się rozwiązać sprawę samemu. Dmontaż przepustnicy jest banalnie prosty. Okazało się, ze około 60% światła jest zasłonięte nagarem. Zabrałem się za mycie. Nie trzeba zadnych dziwnych specyfików tylko benzynę i szmatę do wytarcia. Calość spowrotem zamontowana. Uprzednio sprawdziłem jeszcze to co skrywa pod sobą czarna poktywka - wszystko bylo czyściutkie. Bład został skasowany. Od tego czasu przejechalem 2000km i bład sie nie pojawia. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  2. Czy nikt nie miał nigdy podobnego błędu, żeby mi pomóc?
  3. Ja dzisiaj zostałem obdarowany takim blędem: 1 Fault Found: 5286 - Throttle Position Sensor (G69) P0121 00 [237] - Implausible Signal MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 182089 km Jakieś pomysły?
  4. Odgrzeje temat U mnie - seat exeo 2.0 tdi CJCA sytauacja wygląda podobnie. Jezdząc po miescie silnik nigdy nie osiąga 90st. Po trasie nie ma problemu łapie 90st ale jak tylko staję na światłach temperatura spada do 70stopni. Rozmawialem czlowiekiem w serwisie - powiedział ze ten typ tak ma... Czy zaleźliście lek na tą przypadłość czy rzeczywiscie tak musi być... Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  5. Witam, Chcialbym sie Was zapytać, czy mieliscie przyjemność wymieniać w swoich autach wahacz oznaczony cyferką 7 na załaczonym schemacie. Z tego co dowiadywałem się u mechanika jest w stanie załatwić te wahacze firmy Febi za 100zl sztuka. Przejrzalem troche oferty sklepów internetowych i ceny sa od 100 do nawet 500zl. Więc trochę tanio... Znalazlem tuleje do tych wahaczy firmy Lemforder i szczerze mowiąc wolałbym wymienić same tuleje. Wychodzi znacznie taniej i pewnej firmy Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.