-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Witam, A czy moduł 8K0 907 064 CM, może być bo podobno on został zastąpiony przez CQ
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Dzięki, Czy ze zmienia modułu komfortu wiąże się konieczność jakiegoś kodowania dodatkowego innych podzespołów?
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Możecie podać jaki kupić ten moduł komfortu żeby obsługiwał home link. może jest taki który jest znacznie bardziej rozbudowany ponieważ jestem na początku doposażania samochodu a może jeszcze kilka rzeczy mi wpadnie do głowy i coś jeszcze będę dokładał.
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
witam chciałem się dowiedzieć czy moduł komfortu nr 8K0 907 064 M może obsługiwać home link
-
Czytanie schematów Elektrycznych Instalacji samochodowej
od witam, mam pytanie odnośnie schematu do HL mógł by mi ktoś wytłumaczyć ile kabli mam poprowadzić i dokładnie z jakiego elementu do jakiego bo od niektórych miejsc wychodzą dwa kable i w dodatku jeszcze są jakieś połączenia pomiędzy nimi. z góry dziękuje
-
Nie gaśnie kontrolka hamulca ręcznego
Witam, Mam taki sam problem znasz może rozwiązanie tego problemu
-
Dioda hamulca ręcznego
Witam, jak rozwiązałeś problem z diodą od hamulca.
-
Kontrolki od hamulca ręcznego w Audi A4 B8
Witam Mam ten sam problem, wiecie już może co jest tego przyczyną?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Marcin jestem posiadaczem Audi a4 b8 2008r. 2.0 143 KM pochodzę z okolic Wrocławia
Marcin_wroc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta