irrr1989

1.8 T
    ANB
    PB

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bardzo proszę o pomoc dla moich przyjaciół ich córeczka ma nowotwór złośliwy prawego oka. wszystko w linku http://www.wizjalokalna.pl/b-nowotwor-zaatakowal-oczko-tosi-br-z-czerska-zbiorka-na-leczenie-dziecka-mozna-pomoc-b-art31061 na szczescie zbiorka zostala przedluzona o 6 dni mamy prawie 600 000 zlotych . Tosia dzisiaj wylatuje juz do Stanow na leczenie.
  2. Ja jeździłem 5 lat na castrol magnatec 10w40 i nic się nie działo z silnikiem i turbo.
  3. Nie wiem czy to oryginał. Ale o ile mi wiadomo to ten wahler też szedł na pierwszy montaż i w sklepie jest w podobnych pieniądzach.
  4. Wahler i otwiera się przy 87 stopni
  5. irrr1989

Wymiana wisko

Witam mam pytanie mam do wymiany sprzęgło wiskotyczne i tutaj chcialbym zapytać czy łożysko wymienić też dodam że 2 lata temu mialem mała stłuczke i wisko troche dostało. jak ściągnąłem sprzeglo to to łozysko sie kreci ale z lekkim oporem.
  6. A stanie sie cos jesli bede chwilowo jeździł na tym drugim?
  7. witajcie klubowicze mam pytanie odnośnie zaworu n75 o nr 058906283e i 058906283c. tan pierwszy zawór miałem zamontowane przestał działać nie było czuć turbo zmieniłem na ten drugi turbo się załącza ale teraz widze że załącza się powyżej 3tyś. obrotów a prędzej załączała się delikatnie przed 3 tyś. obrotów czy ta literka na zaworze ma znaczenie?
  8. znalazłem w google a kiedyś byłem użytkownikiem na a4club.pl tylko nie wiem co się stało pewnego razu wpisuje w przeglądarce a tu wyskakuje nie ma takiej strony
  9. Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was widział lub słyszał o AUDI RS2? Tutaj macie link poglądowy tylko że z 515KM a one w serii wychodziły 315KM. Co o takim aucie sądzicie?