irrr1989

Treść opublikowana przez irrr1989

1. irrr1989

POMOC DLA TOSI

Bardzo proszę o pomoc dla moich przyjaciół ich córeczka ma nowotwór złośliwy prawego oka. wszystko w linku http://www.wizjalokalna.pl/b-nowotwor-zaatakowal-oczko-tosi-br-z-czerska-zbiorka-na-leczenie-dziecka-mozna-pomoc-b-art31061 na szczescie zbiorka zostala przedluzona o 6 dni mamy prawie 600 000 zlotych . Tosia dzisiaj wylatuje juz do Stanow na leczenie.
  2. irrr1989

Biały dym

Pierścienie
  3. Ja jeździłem 5 lat na castrol magnatec 10w40 i nic się nie działo z silnikiem i turbo.
  4. Nie wiem czy to oryginał. Ale o ile mi wiadomo to ten wahler też szedł na pierwszy montaż i w sklepie jest w podobnych pieniądzach.
  5. Wahler i otwiera się przy 87 stopni
  6. irrr1989

Wymiana wisko

Witam mam pytanie mam do wymiany sprzęgło wiskotyczne i tutaj chcialbym zapytać czy łożysko wymienić też dodam że 2 lata temu mialem mała stłuczke i wisko troche dostało. jak ściągnąłem sprzeglo to to łozysko sie kreci ale z lekkim oporem.
  7. irrr1989

1.8T ANB zarór n75

A stanie sie cos jesli bede chwilowo jeździł na tym drugim?
  8. irrr1989

1.8T ANB zarór n75

witajcie klubowicze mam pytanie odnośnie zaworu n75 o nr 058906283e i 058906283c. tan pierwszy zawór miałem zamontowane przestał działać nie było czuć turbo zmieniłem na ten drugi turbo się załącza ale teraz widze że załącza się powyżej 3tyś. obrotów a prędzej załączała się delikatnie przed 3 tyś. obrotów czy ta literka na zaworze ma znaczenie?
  9. avant ładniejszy. moje nowe marzenie
  10. znalazłem w google a kiedyś byłem użytkownikiem na a4club.pl tylko nie wiem co się stało pewnego razu wpisuje w przeglądarce a tu wyskakuje nie ma takiej strony
  11. poszło. jak będą rabaty to dawaj
  12. Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was widział lub słyszał o AUDI RS2? Tutaj macie link poglądowy tylko że z 515KM a one w serii wychodziły 315KM. Co o takim aucie sądzicie?
  13. kupiłem 4 cewki i jest ok. oczywiście nowe beru
  14. a jakie masz ciężarki wbijane na rant czy klejone? bo jeśli klejone to może faktycznie jakiś się odkeił
  15. nie ma tak łatwo bo nie jesteś w polsce też już tak miałem ale nie pamiętam przy jakich prędkościach.
  16. Po pierwsze po polsce jezdzi sie 90km.h a po drugie to może ciężarek spadl z koła sprawdzales?
  17. a teraz pytanie który cyl. jest pierwszy od zderzaka czy od szyby?
  18. Witam. Czy wie może ktoś o co chodzi z tymi bledami jak je skasuje przejade sie to wracają 16684, 16685, 16687? cewki??? dodam ze swiece sa nowe
  19. Witam klubowiczow mam pytanie jaka jest wasza opinia o zawieszeniu gwintowanym firmy VOGTLAND?
  20. Witam mam na imię Irek mieszkam w woj. pomorskim byłem użytkownikiem na forum a4club.pl ale nie ma już takiej strony wiec dołączam do was.